Judo TJ Ostrava

Novinky

Partneři

cechymenbail

ROK 2018 

LEDEN

13.1.               - MT Bielsko Biala (PL)                        U 9,11,13,15,18

20.1.               - VC Česká Třebová                            U 15,11

21.1.ne           - VC Česká Třebová                            U 18,13

27.1.               - Pohár nadějí Olomouc                       U 18,23

ÚNOR

3.2.                -  VC Žilina                                         U 9,11,13  nejede se !

10.2.              - MVC Banská Bystrica                         U 15,13,11

                      - Turnaj Karviná                                 U 13,11

11.2. ne          - MVC Banská Bystrica                        U 18          nejede se !

17.2.              - ČP Ostrava                                       U 15,13

18.2.              -  ČP Ostrava                                      U 18

24.2.              -  Slezký pohár  Opava                        U 9,11,13,15

                                                     

3.3.                -  Jaslo (PL)                                        U 9,11,13,15,

                      - Euro Beskydy Raškovice                    U 15,13,11                      

10.3.              - MC Třinec                                         U 9,11,13

17.3.              - ČP Jablonec n N.                                U 15,13

18.3.ne          - ČP Jablonec n. N.                               U 18

24.3.              - Vel.T. Karviná                                   U 15,13,11,

                     - MVC Pezinok                                     U 15,13,11

 

DUBEN

7.4.                 - Ecup Berlín(GER)                             U 18

14.4.               - KP TJ Ostrava                                  U 15,13

                      - Bratislava                                        U 9,11

15.4.               - Bratislava                                        U13,15,18

21.4.               - Turnaj Český Těšín                          U 11,13

28,29.4           - Budapešť  Cup                                 U 11,13,15,17   

KVĚTEN 

5.5.                - MT ERFURT(GER)                              U 15

                     -  MVC Bardějov                                  U 18,15,13,11

                     - Brno přípravky

12.5.             - VC Ostrava                                       U 9,11,15

                                            kvalifikace pro U 13

19.5.              - Pražský pohár                                  U 13,15,17

26.5.              - Turnaj Karviná                                 U 11,9,7

                     - VC Prostějov                                    U 11,13,15

                    -  KP dorost B.Ostrava                         U 18,21

ČERVEN

2.6.                  -  VC Nový Bydžov                           U 11,13,15,18

9.10.6.             - ČP Chomutov                                 U 13,15,18

17.6.                - Závišický pohár                             U 9,11

23.6.                - MVC Michalovce (SK)                      U 15,13,11

SRPEN

24.-29.8.  Cyklo soustředění

ZÁŘÍ

8.9                  -  Pohar nadějí Raškovice                   U 18,15,13,11

                       - Brno přípravky

15.9.               - ČP Brno                                          U 18

16.9.ne            - ČP Brno                                         U 15,13

22.9.               - KP Opava                                       U 9,11

29.9.               - MVC TJ Ostrava                              U 15,13,11,9

                                                   Kvalifikace pro     U 13

ŘÍJEN

6.10.               - ČP Teplice                                      U 13,15,

7.10                - ČP Teplice                                      U 18       

13.10.             - Turnaj Karviná                                U 15,13,11

                      - Brno přípravky

20.10              - PČR mladší žáci Ostrava                  U 13

21.10 ne         - PČR  starší žáci  Ostrava                  U 15

LISTOPAD   

3.11.              -  MČR  Brno                                    U 18

10.11.            -  MVC Galanta                                   U 9,11,13,15,18

17.11.            -  Memoriál S.Jurečky Havířov             U 18,15,13

24.11.            -  VC Baník Karviná                             U 18,15,13

                     -  VC Mohelnice                                   U 11  

PROSINEC

1.12.              - Mikulašský turnaj Karviná                 U15,13,11,9

                      - Šampionát Moravy                           U 9,11

9.12. ne          - Pohár Dobré                                     U 15,13,11

21.12.          Přebory jednoty a ukončení sezóny 2018

 

      

 

                   

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku. Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa