Judo TJ Ostrava

Novinky

Partneři

cechymenbail

ROK 2020

KATEGORIE:

U9- 2013/2012,  U11 - 2011/2010,  U13 - 2009/2008,  U15 - 2007/2006,  U18 - 2002/2005

 

LEDEN

11.1      MT Bielsko Biala                      U11,13,15,18

18.1      MT Česká Třebová                   U11,15

19.1ne  MT Česká Třebová                   U 13,18

25.1.    Pohár nadějí  Olomouc              U16,18 

            Čokoládová cena Frýdek Místek  U9,11,13

 

ÚNOR

2.2.        Sosnowiec (PL)                     U 9,11,13,15

 8.2       Opava                                   U 9,11,15

             kvalifikační                            U13

10.2-14.2     Jarní prázdniny - soustředění Dolní Bečva

15.2    VC   Zlín                                 U11,13

          MSK Karviná                            U 9,11,13

22.2    Euroregion Beskydy Raškovice U 9,11,13,15,18

29.2     ČP B. Ostrava                         U 15

           kvalifikace                              U 13

 

BŘEZEN

1.3ne      ČP B.Ostrava                          U 18,21,muži

               Sosnowiec                             U 9,11,13

7.3         MT Jaslo (PL)                          U11,13,15  POZOR ZRUŠENO!!!

              Hradec Králové                      U 11,13,15,(18 - děvčata)

21.3        ČP Jablonec                            U 18,23                ZRUŠENO !!!

22.3.ne   Čp Jablonec                            U15                      ZRUŠENO !!!

28.3        MT  Pezinok                           U 11,13,15,18

29.3.ne    Sosnowiec                             U 9,11,13

 

DUBEN

4.4        MSK Karviná                         U 9,1113

5.4       Randori Frýdlant nad Ostravicí U 9,11,13,15,18

18.4     VC TJ Ostrava                        U18,15,11,9

            kvalifikace                             U 13

            ČP družstva    Jablonec n.N    U15

19.4     sosnowiec                               U 9,11,13

25.4     VC Blansko                            U 9,11,13        

 

KVĚTEN

1-3.5    ME muži Praha   

            judo soustředění výběr           U 15,18

9.5       VC Prostějov                          U9,11,13,15

16.5     král zemařů Štramberk

            USK Praha                            U13,15,18

           VC Kroměříž                          U9,11

23.5     MT Bardějov                          U 9,11,15,21

24.5     MT Bardejov                         U 13,18

30.5     ČP Nový Bydžov                    U18,15

           MSK Karviná                          U9,11,13

  

ČERVEN        

7.6         Sosnowiec                          U 9,11,13

13.6.      MT Rijeka  Chorvatsko         U 11,13,15,18,M,

18 -21.6 MT Michalovce                     U 11,13,15 (18)

26.6     Ukončení půl sezóny juda

 

ČERVENEC

Heroes Camp

 

SRPEN

                       Judo cyklo soustředění

 

ZÁŘÍ

12.9       ČP Brno                            U18,21

13.9ne   ČP Brno                             U 15

             VC Brno                            U13

19.9       VC TJ Ostrava                   U 9,11,13,15,18

20.9       Sosnowiec                        U 9,11,13

26.9       ET Waršawa                      U 15,18 

 

ŘÍJEN

3.10       MT Povážská Bystrica                  U11,13,15,18

10.10      VC TJ Ostrava                          U9,11,13,15,18

17.10     Turnaj Benjamínků Štramberk  U 9,11

              MČR Hranice na Moravě          U 21

18.10      Sosnowiec                              U 9,11,13

24.10      PČR   MLadá Boleslav              U 13           

25.10ne  PČR   Mladá Boleslav                U15

 

 

LISTOPAD

7.11       Memoriál Saši Jurečky Havířov      UM 13,15,18 

14.11     MT Galanta                         U11,13,15,18

             MČR  Brno                           U18

15.11    Sosnowiec                           U 9,11,13

             MČR družstev dorost Brno

            PČR družstva st.žáci Brno              

21.11     VC Baník Karviná                U13,15,18 

             Šampionát Moravy benjamínků Veselí n.M.

 

PROSINEC

3 -5.12   Zimní soustředění hala Varenská

5.12  MSK Karviná                            U 9,11,13

6.12  Pohár Dobré                            U 9,11,13,15,18

12.12   MT Opole(PL)                        U11,13,15

18.12. Závěrečná + přebory jednoty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

                   

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa