Ahoj přátelé juda,

velká událost se blíží. V termínech od 15.7 -17.7.2014 se bude náš klub prezentovat na akci "Barvy v pohybu", která je součástí Festivalu v ulicích. Ostrava byla pro rok 2014 vyhlášena Evropským městam sportu. Po svém se přidává i Festival v ulicích. V rámci projektu "Barvy v pohybu" vyrostou za podpory statutárního města Ostravy u Fóra Nová Karolína sportoviště s bohatou nabídkou aktivit, workshopů, turnajů či profi show. Náš tým za podpory TJ Ostrava a partnerů bude nedílnou součásti těchto dnů. Přijděte nás podpořit a zatrénovat si pod širým nebem.

Tým judo

FvU