Judo TJ Ostrava

Partneři

cechymenbail

 Přestavba Dojo

 

Dobrá zpráva pro naše Dojo. Pro uskutečnění úprav naší tělocvičny nám ArcelorMittal přiznal minigrant ve výši 15.000,- Kč. Takže můžeme v létě zahájit velkou přestavbu.

A co je cílem přestavby? Radši uvedu přesný text schváleného grantu.

Budou provedeny nutné úpravy prostoru „Tatami“ a přístupu ke cvičební žíněnce. V současné době dochází ke vstupování v obuvi na „Tatami“, která je určena pouze pro cvičení na boso. Je nutné také umožnit bezpečné odkládání osobních věcí (tašek, nápojů, ručníků…) sportujících dětí. Další úpravy spočívají ve vytvoření dostatečného prostoru pro doprovod trénujících dětí.

Sportovní plocha „Tatami“ je uložena v těsné blízkosti stěn, a je proto nutné provést drobné interiérové úpravy spočívající zejména v úpravě podkladní palubovky, stávajícího obložení stěn a části podlahové krytiny. Interiérové úpravy tělocvičny budou realizovány v duchu etikety JUDO.

Realizace cíle projektu přinese zvýšení bezpečnosti cvičících dětí a zlepšení hygienických podmínek v tělocvičně. Současně byla významně zvýšena estetika vnitřních prostor tělocvičny.

Lépe by to nikdo nepopsal.

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku. Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa