Judo TJ Ostrava

Partneři

cechymenbail

 

Přestavba Dojo 

 

Zdravím všechny. Od července začne probíhat naše vysněná přestavba DOJO hrazená z minigrantu ArcelorMittal. Kdo může pomoct ať se hlásí a bude zařazen do pracovních týmů.

 

Práce byly zahájeny, tatami je pod plachtama. Příští týden zahájíme demontáže ocelových krytí topení a demontáže bednění na stropech, ať se může vymalovat. Kdo může doběhnout na svařování a natírání, ať se dobrovolně hlásí.

 

Uvádím krátkou závěrečnou zprávu k vnitřním přestavbám finacovaných z Minigrantu ArcelorMittal.

Realizace cíle projektu přinesla zvýšení bezpečnosti cvičících dětí a zlepšení hygienických podmínek v tělocvičně. Současně byla významně zvýšena estetika vnitřních prostor tělocvičny.

Byla provedena nezbytná demontáž části vnitřních ocelových konstrukcí zasahujících do těsné blízkosti tatami. Dále byla provedena montáž ocelových nosných konstrukcí nových lavic určených pro sedící včetně instalace nových sedáků lavic. Dále byly vyrobeny nové konstrukce pro odkládání sportovního vybavení, obuvi. Současně byla provedeny malby a nátěry nových i stávajících konstrukcí. Byla položena nová PVC krytina umožňující důkladnou údržbu a úklid. Dále byla realizována příprava a umístění informačních a reklamních banerů partnerů oddílu.

Zároveň děkuji všem kdo pomohli a předali ruku k dílu.

M_mini_G_1.jpg

M_mini_G_2.jpg

M_mini_G_3.jpg

M_mini_G_4.jpg

 

 

 

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku. Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa