Výsledky:
Patrik Dolhý
Bronzová ????Adam Třaslín
Komentář.
Nejprve do něj zasáhli Patrik a Adam. Oba ve stejné váhové kategorii měli celkem 4 zápasy.

Patrikovi se podařilo vyhrát tři a Adamovi dva.
Jako druzí přišli na řadu Fausto a Jáchym. Ti měli jen tři zápasy, ale opět ve stejné váhové

kategorii. Zde už nám to poprvé cinklo zlatě, a to u Fausta, který vyhrál všechny tři zápasy.

Jáchym dva a skončil na krásném druhém místě.
Další na řadě byl Filip, který jeden zápas vyhrál a jeden prohrál. To mu zajistilo stříbrnou medaili.
Štěpánka byla předposlední z našich judistů. V tabulce měla čtyři chlapce.

Soubojů se nezalekla a každým zápasem se zlepšovala. Díky pěkným technikám nakonec

dosáhla na zlatou medaili.
Posledním želízkem v ohni byl Seba. Ten si na své zápasy musel dlouho počkat, ale stálo to za to!

Všechny tři zápasy vyhrál a získal pro nás celkově třetí zlatou.
Díky velmi dobrým výsledkům se náš klub umístil na celkovém třetím místě v soutěži družstev a

tím si zajistil sladkou odměnu v podobě dortu. To, jak našim závodníkům chutnalo a byli nadšení,

je vidět z fotek.
Všem závodníkům a rodičům děkujeme.