Judo TJ Ostrava

Partneři

          

Výsledky bejamínci:

1.místo  - Fráňa

2.místo  - Kršňák

3.místa  - Kaliský, Juchelka, Hýl

4.místa -  Ščerbová, Potůček

            

Mladší žáci:

1.místo - Hýlová

3.místo - Chmelářová

bez umístění - Kotlář

 

Patrik Fráňa: potvrdil svou letošní výkonnost.I když zápasil s devčaty , tak nepřipustil překvapení a s přehledem vyhrál před časovým limitem své 4 zápasy.Kvalitní výkon,ale uvidíme až při konfrontaci s ,,kvalitnějšími"soupeři.Jen tak dál...

Kršňák Filip: při prvním utkání se trošku hledal, ale postupně získal své zdravé sebevědomí(techniky goši-waza).Je jen škoda , že rozhodující zápas o celkové vítězství tak docela nezvládnul a prohrál.I tak velmi kvalitní výkon.

Kaliský Tomáš: konečně po delší době nádherný výsledek.Jirka určitě vyspěje v kvalitního závodníka, jen musí být trpělivější.

Juchelke Oskar: Oskar dlouho čekal na medailové umístění na turnaji.Už je to tady!!Pořád platí to,že by měl absolvovat více závodů aby se tzv.,,vypral".

Hýl Petr: v prních 2 zápasech nenechal nikoho na pochybách , ovšem při dalších  dvou se začala projevovat vyšší tech.vyspělost soupeřů(poprvé mezi benjamínky) a ty prohrál.Myslím , že se Petr poučil a dalšími zápasy naváže na svou loňskou výkonnost.

Hýlová Markéta: ten rozjezd!Začátek pomalejší,má problémy s úchopem malé sebevědomí.Od semifinále začala Markéta předvádět své atraktivní judo a zaslouženě v turnaji zvítězila.

Chmelařová Eliška: si vyzkoušela vyšší váhovou kategorii(40 kg) a svou bojovností dosáhla na medaili.

Kotlář Ondřej: v nejobsazenější váhové kategorii turnaje(34kg)měnil dobré výkony s méně podařenými.Vůbec nevyužil svých technických dovedností.Chybí mu sebedůvěra.Ondra to ale zvládne a ještě nám všem ukáže ,že je borec.

Jinak na turnaji závodili ještě Leonka Ščerbová a Tomáš Potůček. Leonka svou bojovností potrápila všechny své soupeře(jen chlapci) a po napínavých bojích jen těsně prohrála. Tomáš ten je svým věkem ještě minibenjamínek a změřil síly se staršími bojovníky i tak přes zpomalený(želví)rozjezd dokázal jeden zápas vyhrát. Oba si zaslouží poklonu za bojovnost a odvahu.

 

VC Česká Třebová - 18.1.2014 VC Česká Třebová - 18.1.2014 VC Česká Třebová - 18.1.2014
VC Česká Třebová - 18.1.2014 VC Česká Třebová - 18.1.2014 VC Česká Třebová - 18.1.2014
VC Česká Třebová - 18.1.2014 VC Česká Třebová - 18.1.2014  

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa