Judo TJ Ostrava

Partneři

cechymenbail

8.10.2016 VC Tvrdonic

výsledky : 1.místa - Lis Ondřej

                             Bečka Václav

                             Warmuž Tomi

                             Teichmann Jakub

                2.místa - Kršňák Filip

                              Valach Vojta

                              Šiřinová Vendula

               3.místo - Wi Alex

14641967_1774070399531674_1427266989207810549_n.jpg 

 

1.10.2016 Turnaj přípravek v Brně:

výsledky: Bečka  - 2.místo

               Warmuž  - 1.místo

               Ščerbová A. - 4.místo

               Wi Alex - 3.místo

               Warmuřová K. - 2.místo

               Potůček - 1.místo/ben. 2.místo/ml.ž

               Pačuta  -  1.místo/ben. 2.místo/ml.ž

               

14449913_1771586966446684_6556074756776930348_n.jpg

Číst dál...

1.10.2016 Český pohár v Teplicích

Ubytování na chaloupce v Kralovicích

Výsledky:

Ml.žáci : Kršňák        - 2.místo

             Ščerbová L. - 3.místo

             Hýl              - 5.místo

St.žáci : Vršek          - 3.místo

             Hýlova        - 5.místo

             Ščerba, Kotlář, Chmelářová - bez umístění

14519737_1771067696498611_5199405936356001807_n.jpg

Číst dál...

24.9.2016 VC Ostrava

 Na silně obsazeném turnaji pořádaném naším oddílem vybojovalo 24 našich borců 19.medaili a

1. místo, 2. místo Judo Hranice, 3. místo Slezan Opava. SUPÉÉÉR !!!

Výsledky : 

starší žáci  : Hýlová         1.místo

                  Chmelářová  2.místo

                  Vršek           1.místo

                  Kotlář           2.místo

                  Ščerba         2.místo

                  Kršňák         3.místo

mladší žáci: Kršňák F.     2.místo

                  Warmužová  2.místo

                  Hýl               2.místo

                  Ščerbová L.   1.místo

                  Recman         2.místo

                  Potůček         3.místo

benjamínci: Potůček         2.místo

                  Pačuta           bez umístění

                  Šiřinová        3.místo

                  Lis                2.místo

                  Warmuž        1.místo

mini          : Ščerbová A.  1.místo

                  Bečka           bez umístění

                  Valach           3.místo

                  Chmelář        1.místo

                  Kršńák D.      3.místo

                  Ševčík          bez umístění

                  Muck J.         2.místo

                  Vlček            bez umístění

14446135_1767093410229373_4087708657631094380_n.jpg

Číst dál...

17.9.2016 Turnaj v Raškovicích

14závodníků - 14 medaile, 4 místo

Výsledky : 1.místa - Hýlová, Ščerbová A., Ščerbová L., Potůček, Valach

                2.místa - Ščerba, Warmužová, Recman, Warmuž, 

                3.místo - Kotlář, Hýl, Šiřinová, Fajkus, Pačuta 

14322641_1763912100547504_422643536431623057_n.jpg

11.9.2016 Český Pohár v Brně

Výsledky :

Starší žáci : Vršek Jakub      - 3.místo

                  Hýlová Markéta - 5.místo

       Kotlář, Ščerba - bez umístění

Mladší žáci :Kršňák Filip       - 3.místo

                  Ščerbová Leona- 7.místo

      Warmužová, Hýl - bez umístění

14225343_1761189394153108_3330434524992938967_n.jpg

Poslední turnaj před prázdninami na východním Slovensku v Michalovcích okořenili naši judisti skvělými

výsledky a perfektním nasazením. 1.místa - Potůček Tomáš, Ščerbová Amálka a Leona.

2.místa - Bečka Václav, Hýlová Markéta, Warmuž Tomi.

3.místa - Kotlář Ondřej, Vršek Jakub.

V silné konkurenci 38 oddílu z 10 států jsme skončili na 6.místě.

Další foto na facebooku.
14159689_1768181236762432_1756014852_n.jpg

11.6.2016 Český pohár Chomutov

Výsledky : 1.míto - Ščerbová Leona 3 zápasy vyhrané

                3.místo - Kršňák Filip 4v/1p

                7.místo - Vršek Jakub 1v/1p

                bez umístění - Hýl 1p, Hýlová 2p !!!! , Kotlář 1v/1p, Ščerba2p.

13450875_1723458431259538_3845820528754296845_n.jpg

 

13407031_1723458484592866_2542698472323591200_n.jpg

13423762_1723458534592861_1251464768725513502_n.jpg  13417481_1723458547926193_3917651986091417402_n.jpg

13423768_1723458577926190_2800369889506843228_n.jpg

5.6.2016 Závišický pohár benjamínků

Výsledky . 1.místa - Bečka , Valach, Warmuž, Pačuta

                2.místa - Kršňák David, Lis,Muck,Ševčík

                3.místo - Šiřínová

IMG_7234.JPG

4.6.2016. Přípravkyv Brně

Výsledky : 1.místa - Warmužová, Warmuž, Bečka

                 3.místo - Fajkus

brno.jpg

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku. Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa