Judo TJ Ostrava

Partneři

cechymenbail

11.9.2016 Český Pohár v Brně

Výsledky :

Starší žáci : Vršek Jakub      - 3.místo

                  Hýlová Markéta - 5.místo

       Kotlář, Ščerba - bez umístění

Mladší žáci :Kršňák Filip       - 3.místo

                  Ščerbová Leona- 7.místo

      Warmužová, Hýl - bez umístění

14225343_1761189394153108_3330434524992938967_n.jpg

Poslední turnaj před prázdninami na východním Slovensku v Michalovcích okořenili naši judisti skvělými

výsledky a perfektním nasazením. 1.místa - Potůček Tomáš, Ščerbová Amálka a Leona.

2.místa - Bečka Václav, Hýlová Markéta, Warmuž Tomi.

3.místa - Kotlář Ondřej, Vršek Jakub.

V silné konkurenci 38 oddílu z 10 států jsme skončili na 6.místě.

Další foto na facebooku.
14159689_1768181236762432_1756014852_n.jpg

11.6.2016 Český pohár Chomutov

Výsledky : 1.míto - Ščerbová Leona 3 zápasy vyhrané

                3.místo - Kršňák Filip 4v/1p

                7.místo - Vršek Jakub 1v/1p

                bez umístění - Hýl 1p, Hýlová 2p !!!! , Kotlář 1v/1p, Ščerba2p.

13450875_1723458431259538_3845820528754296845_n.jpg

 

13407031_1723458484592866_2542698472323591200_n.jpg

13423762_1723458534592861_1251464768725513502_n.jpg  13417481_1723458547926193_3917651986091417402_n.jpg

13423768_1723458577926190_2800369889506843228_n.jpg

5.6.2016 Závišický pohár benjamínků

Výsledky . 1.místa - Bečka , Valach, Warmuž, Pačuta

                2.místa - Kršňák David, Lis,Muck,Ševčík

                3.místo - Šiřínová

IMG_7234.JPG

4.6.2016. Přípravkyv Brně

Výsledky : 1.místa - Warmužová, Warmuž, Bečka

                 3.místo - Fajkus

brno.jpg

28.5.2016 USK Cup

Výsledky:1.místo : Ščerbová Leona

              3.místa: HýlPetr, Kotlář Ondrej

              5.místa : Vršek, Ščerba

13266120_1716951195243595_4392356668132175221_n.jpg

21.5.2016 Krajský přebor ml. a st. žáků 2016.

Dobré výkony a skvělé výsledky předvedlo 10 borců z juda TJ Ostrava.

Přeborníci kraje: Kotlář Ondřej, Ščerbová Leona.

2 místa: Kršňák F., Hýlová, Ščerba, Recman J.,Warmužová.

3. místa: Vršek, Hýl, Kubina. 

13256551_1713644232240958_4015158151476003518_n.jpg

15.5.2016 Bail Cup

Výsledky Velké ceny Ostrava - Bail Cup

Umísťění oddílů : 1.judo Beskydy, 2.Hranice,3. TJ Ostrava:

U9 - 1 místa : Ščerbova A., Bečka, Valach.2 místa: Řehová, Ševčík.

U11 - 1.místo :Warmuž, Dostál,3místa : Lis, Fajku.s

U13 - 1.místa : Kršňák F., Ščerbova L.,3 místa : Warmužova, Czujkova.

U15 - 1.místo : Hýlova, 2.místa : Vršek, Kotlář, 3. místa : Ščerba, Kubina. 

Po třech kolech turnajů v Dobré, Opavě a v Ostravě, jsme skončili na krásném 4. mísťě.

Fotka - bohužel pouze torzo našeho oddílu 

13267721_1712879122317469_7872352967907323977_n.jpg

14.5.2016 Májovéhý turnaj.

 Zúčastnil pouze náš Venca Bečka a skončil na  1.místě

13076917_1071901539542909_7155459798741343268_n.jpg

7.5.2016 Naši nezkušení se zúčastnily turnaje přípravek v Brně

výsledky : 1.místa - Teichmann, Ščerbová Lea, Kršňák David

                2.místa - Warmužová,Valach,Lis,Ščerbova Ami,Fajkus,Warmuž T.

                3.místa -Vidlička,Recman,Warmužová

P5074042-t.jpg

Číst dál...

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku. Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa