Prosím přečtěte si pozorně tento článek
VC Prostějova cca 270 závodníků.
Naše výsledky:
1.místa: Jonatán, Alex Amálka,Ondra
2.místa : Peťa, Johanka
3.místa: Filip, Honza K.,Honza M, Adriana, Vojta
4.místa: za družstva U9,U1
Naši žáci a dorost jeli na turnaj do Prahy na USK CUP,
kde s judisty z Ukrajiny, Polska,Slovenska, Moravy a Čech získali
,,jen" 3 cenné kovy, ostatním se tentokrát moc nezadařilo ,,ajajaj"
Dnešní Krajský přebor ml.a st.žáků v Raškovicích.
7 naších Přeborniků kraje - Leona, Tomáš, Tomi, Václav, Vojta, Amálka a Kristýna
2.místa - Ondra a Adriana
3.místa - Láďa, Filip, Nela
Grand Prix v Bardějově startovalo 791 zavodniku s 13 států a 77 oddílů,
při veliké konkurenci si naši borci vedli skvěle, odvezli si2 medaile zásluhou
Leony 1.místo a Johanky 3.místo a 5.místa Filip, Kristýna, Václav, Marie, Ládik, Tomáš.
Všichni se pořádně porvali a ukazáli, že se jen tak nedají
Krajský přebor dorostenců, juniorů v Ostravě.
Naši borci-
Ondra Kotlář Kotlík v dorostencich 73kg a juniorech 81kg 1.misto v mužích 73kg 3.misto.
Sebastian Ščerba v dorostu 81kg 2.misto junioři 81kg 2.misto.
Jakub Vršek Víčko dorost 55 kg 2.misto
Kristýn Warmužová jeden vyhraný zápas ve váze 52.
Tvrdonice 27.4.2019 - 180 účastníků a naše skvělé výsledky 13 dětí - 13 medailí
1.místa - Petr, Alex, Vojta, Kristýna
2.místa - Ondra, Marie, Adriana, Jakub, Vašek
3.místa - Nela, Tomi, Matyáš, Honza
Svěřenkyně našeho oddílu Leona Ščerbová se v neděli 14.4 za výběr ČR,
zůčastnila turnaje v Rakouském Rohrbachu,
kde za jednotlivce s barvami svého oddílu získala
2.místo a v družstvech děvčat 1.místo.
Na námi pořádanou Velká cenu Ostravy s kvalifikací ml.žáků a tentokráte i s dorostenci,
dorazilo 18 oddílů s 218 závodníky,
pro naše borce dopadl skvěle 2.místem za družstva a 8x zlato, 7x stříbro, 6x bronz
1.místa - Jonathan, Amálka, Nela, Ondra L., Tomáš, Jakub R., Jakub V., Ondra Kotlař.
2.místa - Péťa, Filip, Alex, Marie, Adriana, Vojta, Eliška
3.místa - Chris, Ondra K., Kristýna, Tomi, Láďa, Kristýn
7.4.2019 se konal další turnaj v Polském Sosnowci.
Naši borci si vedli skvěle, dovezli si v počtu 12 dětí 12 medailí.
1.místa - Alex,Matyáš,Filip,Petr
2.místa - Tomi,Václav, Katka, Kristýna,Adriana, Jakub a nováček Marie
3.místo - Honza
Na GP mužů v Ostravě jsme měli dva naše zástupce.
Ondra - dorostenec si zkusil porovnat své síly se staršími, zkušenými.
Trenér Denny zase zkusil jestli to ještě jde a bylo s toho 7.místo.
Oba se drželi statečně
STÁLÝ NÁBOR
od 4 let i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.