Judo TJ Ostrava

Partneři

ostrava

cechymen

logo tameh

logo bkb

logo bail

23.1.2016 Čokoládové ceny se zúčastnilo 15 dětí z přípravky i zkušení borci

Výsledky : 

1.místa : Bečka V.,Valach V.,Krahulec F.,Ščerbová A.,Dostál O.,

2.místa : Dokulil T., Lis O., Vlček .,

3.místa : Ševčík M., Solanská K., Czujková V., Goňo Albert, Goňo Andrea,Skála S.,Kubina O

Číst dál...

9.1.2016 Prvního turnaje v novém roce se zúčastnilo 11.dětí. Někteři z nich přešli do vyšší věkové kategorie,ale poprali se stím.

Výsledky: 2.místo - Ščerbová Amálie

               3.místa - Kršňák Filip

                             Ščerbová Leona

                             Bečka Václav

                             Valach Vojta

Číst dál...

13.12.2015

Výsledky : 1.místa - Vršek Jakub

                              Kotlář Ondřej

                              Ščerba Sebastián

                              Kršňák Filip

                              Ščerbová Leona

                2.místa - Warmuž Tomi

                3.místa - Pačuta Ladislav

                              Bečka Václav

                              Valach Vojta

Číst dál...

28.11.2015 Mistrovství Moravy benjamínků v Uherském Hradišti 

Výsledky : 1.místa - Hýl Petr

                             Ščerbová Leona

                             Bečka Václav

                2.místa -Vidlička Jan

                             Ščerbová Amálie

                3.místo -Potůček Tomáš

                bez umístění - Pačuta Láďik, Warmuž Tomi

Číst dál...

Slovenského turnaje se zůčastnilo 6 judistů bohužel se jim nedařilo.

Výsledky : 1.místo Pavlasová Karolína -(st.žačky)

                 2.místo Pavlasová Karolína (dorost)

Číst dál...

Na Přeboru ČR se nominovalo 5 borců a tři se stali 2.vicemistry ve své váhové kategorii.

Sebastián Ščerba ve váze do 60kg

Filip Kršňák ve váze 42kg

Blahopřejeme!

Číst dál...

Krajský Přebor benjamínků.

Výsledky: 1.místa - Hýl Petr

                             Ščerbová Leona

                             Ščerbová Amále

                2.místa -Ščerbová Leona(bojovala s kluky)

                             Bečka Václav

                3.místo - Chmelář Jiří

                5.místa - Pačuta Ládik

                              Kršňák David

Číst dál...

7.11.2015 Halloween turnaj v Hranicích na Moravě

Výsledky: 1.místa - Ščerbová Leona  

                             Ščerbová Amálie

                             Hýl Petr

                             Bečka Václav

               2.místo - Schwarz Šimon

               3.místo - Potůček Tomáš

                            

 

7.11.2015 Mistrovství doorstenců v Litoměřicích.

výsledky: Mičan Ondřej a Pavlasová Karolína nedopadli podle představ trenéra a nepostoupili z prvního kola.

24.10.2015

Přebor České Republiky starších žáků a žákyň

Výsledky :  2. místo -   Hýlová Markéta

                 3.místo  -   Pavlasová Karolína

                 5.místo  -  Chmelářová Eliška

Pořadí dle klubu : ve st.žákyních  jsme skončili na 7.místě z 34 klubů.

Číst dál...

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa