Prosím přečtěte si pozorně tento článek
25.4.2015 Malá cena Bohumína
výsledky: Ščerbová Leona 1.místo
Ščerbová Amálie 1.místo
Valach Vojta
Bečka Václav
Pačuta Ladislav
Stolařík Robin
18.4. VC Opavy
výsledky: Bečka Václav 1.místo
Ščerba Sebastián 2.místo
Stolařík Robin 3.místo
Řehová Nela 3.místo
dalších 5 závodníků bez umistění
18.4.2015 MVC Pohár primatora města Bardejov
Výsledky : Pavlasová Karolína 1.místo
Ščerbová Leona 1.místo
Chmelářová Eliška 4.místo
Kršňák Filip 5.místo
28.3.2015 Karviná
Výsledky : Kršňák Filip 2.místo
Fráňa Patrik 3.m
Ščerba Sebastián 2.m
Ščerbová Leona 1.m
Potůček Tomáš 1.m
Stolařík Robin 2.m
Bečka Václav 1.m
Fráňová Nathalia 1.m
Valach Vojta 3.místo
28.3.2015 KP Ostrava dor,jun,muži,ženy
výsledky : dorostenky : 2.místo - Pavlasová K.
dorostenci : 2.místo - Mičan O., Tluček P.
muži : 4.místo - Tluček Daniel
11.4.2015 VC Ostravy
výsledky:
nejmenší : Vidlička Jan 3.místo
Ščerbová Amálie 2.m
Fráňová Nathalia 1.m
Bečka Václav 1.m
Muck Viktor 1.m
Řehová Nela 1.m
větší : Pavlasová Karolína 1.m
Hýlová Markéta 1.m
Chmelářová Eliška 2.m
Kotlář Ondřej 3.m
Ščerba Sebastián 2.m
Kršňák Filip 2.m
Hýl Petr 1.m
Ščerbová Leona 1.m
Potůček Tomáš 2.m
přípravka: Kyška Ondřej 2.m
14.3.2015 ČP Jablonec n. Nisou žáci výsledky.
ml.žáci : bodované místa - 5. Kršňák,Vršek
7. Fráňa
bez umístění - Kotlář
st.žačky : bodováné místa - 1. Pavlasová
4. Hýlová
bez umístění - Chmelářová
15.3.2015 ČP Jablonec n Nisou dorostenci výsledky.
dorostenky : 4.místo - Pavlasová
bez umístění Mičan O.
6.3.-7.3.2015 Opět jsme se vydali na mezinárodní závody v Polském Jasle.
Naši borci si v počtu 32 oddílu vybojovali 10 místo s těmito umístěními.
benjamínci : 1 místo - Leona Ščerbová
3.místo - Petr Hýl
5.místo - Tomáš Potůček
ml.žáci : 2.místa - Filip Kršňák
Jakub Vršek
3.místo - Ondřej Kotlář
st.žákyně : 1.místo - Karolína Pavlasová
2.místo - Markéta Hýlová
5.místo - Eliška Chmelářová
dorostenci : 3.místo - Ondřej Mičan
7.místo - Patrik Tluček
masters : 1.místo - Libor Skyba
7.místo - Daniel Tluček
28.2.2015 Turnaj V Dobré
Výsledky: z 20 závodniků se umístilo 15.dětí.
st.žáci: Pavlasová 3.místo
Chmelařová 1.místo
ml.žáci: Kotlář 2.místo
Kršňák 3.místo
Fráňa 2.místo
Kubíková 3.místo
mláďata : Hýl 1.místo
Ššerbová L.1.místo
Potůček 2.místo
Ščerbová A.2.místo
Bečka 2.místo
Valach 3.místo
Fráňová 3.místo
Řehová 3.místo
Kaločová 1.místo
21.2.2015 MC Třinec
Výsledky: ml.žáci : 3.místo - Kršňák Filip
2.místo - Kubíková Denisa
1.místo - Fráňa Patrik
mláďata : 1.místa - Hýl Petr, ŠčerbováLeona
mini mláďata : 3.místo - Stolařík Robin
2.místa - Ščerbová Amálie, Fráňová Nathalia, Bečka Václav
1.místo - Muck Viktor
koťata : 3.místo - Řehová Nela
Vdružstvech jsme získali krásné 2.místo
STÁLÝ NÁBOR
od 4 let i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.