Judo TJ Ostrava

• 18.6.2022 KP muži, dorostenci Ostrava

Krajský přebor MSK dorostenců a mužů v Ostravě.
    Super zápasy a výsledky.
    2.misto dorostenec Ondřej Lis
    3.misto starší žák Viktor Můck
    a za muže startoval Daniel Tluček také 2.misto

• 10-12.6.2022 MVC Rijeka (HR)

Po delší výluce jsme se vydali opět s Prostějovem na turnaj do Chorvatské Rijeky,

s počtem 17 borců, při velké únavě, ????po nočním stěhování ???? vybojovali 14. medailí.????
    1.mista - Štěpánka Dvořáčková, Fausto Šubík, Jakub Macejka
    2.mista - Sebastian Grézl, Jáchym Holáň, Luisa Najvert, Maya Bömerová, Alex Vavrla
    3.mista - Tomáš Hon, Tereza Hýlová, Klára Straková, Jan Dvořáček, Johana Recmanová,

Vojtěch Suruvka
    5.mista - Sofie Banášová, a junior Ondřej Kotlář.
    Veliká gratulace ???? jsou to prostě borci????????
    Příště si, ale rozmyslime jestli tam ještě pojedeme

• Miniliga smíšených družstev U13 - Nový Jičín - 18.6.2022

Před blížícím se prázdninami jsme se vydali na miniligu družstev U13 do Nového Jičína.

V konkurenci 9 týmů se nám podařilo postoupit do vyřazovacích bojů z 2. místa po prohře s Energy Judo Hranice a výhrou s týmem z Jihlavy. Ve vyřazovací časti jsme porazili družstvo Nového Jičína a pak těsně podlehli Olomouci.

Boj o třetí místo opět s Jihlavou jsme bezpečně ovládli 6:1 a získali bronzovou medaili.

Tým bojoval ve složení Dvořáček, Mück, Gecík, Vavrla, Macejka, Rek, Straková.

Skvělá práce borci!

• !!! POZOR !!!

Zrušení tréninků JUDO od středy 22.6. do pátku 24.6.2022 z důvodů pořádání turnaje CZECH PARA OPEN 2022.

• 5.6.2022 Energy liga Lipník n.B.

V neděli startovali malí na Energy lize , ze kterého zveřejňujeme-
    Krátký report z Lipníka.

ostrava

cechymen

logo tameh

logo bkb

logo bail

obrazek.jpg

18. ročník letního soustředění

pátek 26.8 – úterý 30.8.2022

Ubytování : Autokemp Lučina, Tvarožná Lhota
Cena :         3.250,- Kč děti / bez rodičů s jídlem
                   1.550,- Kč děti s rodiči/bez jídla
                   1.650,- Kč dospělí/ bez jídla (DOPLATKY NA SCHŮZCE 22.8.2022 V 16:00)
Strava :       snídaně na místě, obědy na cestách a večeře společné
Sraz :          pá. 26.8.2022 v ..... na Varenské - parkoviště sportovního areálu
Návrat :      út. 30.8.2022 čas se upřesní
Cyklo výlety na kole : doplatek při poslední schůzce, ti co kola mít nebudou – náhradní program
Sebou: kimono, kolo + vybavení kola, helmu, rukavice na kolo, bandasku, batůžek,
oddílové oblečení, ostatní oblečení podle počasí, přezůvky, plavky, hygienické prostředky, ručník, REPELENT proti komárům, kapesné dle uvážení.
PŘIHLÁŠKY DO 31.5.2022 - počet míst v chatách omezen
Prosíme o platbu zálohy 500,-Kč
Podrobnější informace o průběhu akce 725 105 078

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.