Judo TJ Ostrava

cechymenbail

Judisté našeho klubu rozvíjejí svou činnost již od roku 1953. Systematická práce s mládeží brzy přinášela první úspěchy. Měly podobu titulů dorosteneckých přeborníků republiky a postupu mužstva do II. ligy v roce 1983.

V posledních letech se bohatá činnost klubu juda TJ Ostrava opírá o široký a kvalitní kádr mládeže. Od minulého roku jsme opustili název TJ Mittal a jsme již jen TJ Ostrava. Klub každým rokem pořádá řadu turnajů pro všechny věkové kategorie na úrovni republiky s účastí sportovců z okolních států.

Zpočátku výcviku klademe nejvyšší důraz a pozornost na výchovu dětí, jejich přístup k pravidelné činnosti, zlepšení motoriky, koncentrace, respektu vůči sobě navzájem a trenérům. Výsledky této práce jsou viditelné nejen na tréningu, ale také v jejich rozvoji v osobním životě, v kolektivu a ve škole. Judo rozvíjí sebedisciplínu a respekt nejen k sobě samotnému, ale také k ostatním.

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku. Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.