Judo TJ Ostrava

Partneři

cechymenbail

Po dlouhém čase jsme se vydali na turnaj do Hradce Králové, 

Turnaje se zůčastnilo 468 judistů z 58 klubů, kde odpoledne zápasili dorostenky -

L.Ščerbová a K.Warmužová obě 1.místo, st.žáci - T.Warmuž 3.místo, L.Pačuta 7.místo.

také startovali naše mláďata - J.Mück 3.m, J.Dvořáček 7.m, J.Macejka, F.Gecík 7.m a

ml.žáci - A.Ščerbová 3.m, J.Recmanová, V.Mück.

89090256_2569827176622655_2481261804433440768_n.jpg

88449363_2570351729903533_8273381019655077888_n.jpg

 

Dnes 7.3. se ve Frýdku Místku konala Čokoládová cena
Zlatí -Prucek M.3 výhry, Vidlák P. 3v, Hon T. 3v;
Stříbrní - Šubík G. F. 2v/1p;
Bronzoví - Krupa J. 1v/2p, Gecík D. 1v/2p, Vaculík D. 3p, Stehlík M. 3p,

Lukšová H. 2p, Seidler A.2p

89436291_2569770523294987_5722731252595818496_n.jpg

Poslední únorovou sobotu a první březnovou neděli se konal v Ostravě,

Český pohár- Judo Open.
Našich 13 judistů jsi poměřilo své síly s velkou konkurenci českých i

zahraničních závodníků 1645 z 216 oddílů.
Nejlépe to zvládli U13: Ščerbová Amálka - 1.místo(4v), U18: Kotlář O. - 5.místo(4v/2p),

U13: Weimerová A. 7.m, U15: Lis.O - 2/2,Pačuta L. 2/2, U13 Suruvka V.1/2, Bečka V.2/1

88197035_2581462582099241_5358576557709328384_o.jpg

Dnes se vydali naši nejmenší na turnaj do Polského Sosnowce.

1.misto - Dvořáček J.( 3v), Vavrla A. (3v), Macejka J. (3v), Rek M. (3v)
2.misto - Šubik G.F. (1v/1p), Holaň J. (1v/1p), Banášova S. (1v/2p), Gecik F. (2v/1p)
3.misto - Prucek M (1v/2p), Krupa J. (1v/2p)

88066270_534946027148874_4846193247128649728_n.jpg

88153635_1072057839795453_3683643078679199744_n.jpg

MT Bánska Bystrica.
Naše dvě dorostenky Kristýn Warmužová a Leona Ščerbová, se zůčastnili tohoto turnaje,

kde stratovalo 10 zemí a 1100 závodníků.
Ve velké konkurenci judistek si Lea vybojovala 3.místo a Kiki 5.místo.
Oběma veliká gratulace a děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu

87475525_2558170857788287_4976939353063292928_n.jpg

turnaj v Raškovicích.
1.místa - U11: A.Vavrla, U13: A. Weimerová, V.Suruvka, U 15: L. Pačuta, O.Lis
2.místa - U9: S.Banášová, U11: J.Dvořácek, U13: A.Ščerbová,
3.místa - U11: F.Gecík, U13: J. Recmanová, U15: T.Warmuž, U18: L.Pačuta
5.místo- U11: M.Rek, M.Prucek
Jako družva, v počtu našich 14.závodníků jsme skončili na krásném 4.místě.

87051619_2558067867798586_253581646614233088_n.jpg

87163721_2558067921131914_688049268283408384_n.jpg

V sobotu se konal Slezský pohár v Opavě, kam se vydalo 14 našich závodníků.
Benjamínci : 1.místa - A.Vavrla, J.Dvořaček
2.místa - M.Prucek, S. Banášová
3.místo - F.Gecik, 5.místo - M.Rek
Ml.žáci si v kvalifikačním turnaji vybojovali body do renking listu :
1 místo - A.Ščerbová
2.místa - V.Suruvka, A.Weimerová
5.místo - Bečka
St.žáci : 2.místa - L.Pačuta, T.Warmuž, F.Ngo
4.místo- O.Lis

 

 

V sobotu se také naši dorostenci vydali na turnaj do Olomouce na Pohár nadějí.
Moc se jim nedařilo, ale prvním rokem dorostenka Lea Ščerbová si vybojovala

krásné 5.m a Jakub Recman 7.m, Kristýn Warmužová 7.m.

83223545_2535452876726752_449984767278972928_o.jpg

Naší nejmenší v sobotu na Čokoládové ceně ve Frýdku - Místku
Rek Matyáš 1m, Vaculík Denis 3m, Macejka Jakub 1m, Gecík Filip 1m,

Krupa Jan 3m, Gecík Daniel 3m, Dvořaček Jan 2m
a Banášová Sofie 2.m.

84137579_2535444710060902_873410350152679424_o.jpg

 

Velká cena České Třebové .
Sobota: naši malí benjamínci jsi odvezli krásný pohár za třetí místo se

1m.Alex 5v.,Matyáš 4v., S.,Jonatan 4v., 2m.nováček Jan D., 3/1 3m.Jakub M. 3/2-

jsou to šikulové Matěj P. 5 zápasů.
Starší žáci: 1m.Tomáš P. 3 výhry,,konečně se to podařilo, jen ta technika" ale už je to lepší
Láďa P. jsi po 3v/1p doslova vybojoval se zraněním zad v 6.min zápase

 83840003_2529846563954050_2674324849291165696_n.jpg

 82372420_2529846597287380_4708485239725359104_n.jpg 82744433_2529846680620705_2934747378080546816_n.jpg

Druhý den VC České Třebové neděle.
Mladší žáci: Amálka Š.1 Viktor M.2
Václav 7.m
Dorost: Oba dva nově ve vyšší věkové kategorii
Jakub R.2
Leona Š.1

82318867_2530009613937745_1102875798349545472_n.jpg

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa