bemett

betochem

betochemsteel

bail B foto

O tomto víkendu zápasili také naše U14,16 v Prostějově na Velké ceně Zdeňka Ludvíka, kde startovalo přes 600 zavodníků.

V sobotu bojovala kategorie U 14, kde Klárka Straková obsadila krásné 2. místo ve váze do 70 kg.
Jan Dvořáček prohrál souboj o bronz ve váze do 38 kg a bere neoblíbenou .
Ve stejné váhové kategorii bojoval po nemoci Patrik Dolhý s 1 zápasem, dále však do bojů nezasáhl.
Matěj Prucek ve váze do 55 kg vyhrál 1 zápas.

V neděli zápasila kategorie U 16.
Alex Vavrla obsadil krásné 2. místo ve váze do 55 kg.
Jakub Macejka prohrál svůj souboj třetí místo ve váze do 66 kg, takže a Christián Košťál ve váze do 50 kg bez umístění .

Každopádně jsme na naše borce hrdí. Jsme judo rodina

Tak se nám v našem oddílu „rozmohl takový nešvar". Postihla nás spousta nemocí a škol v přírodě. Z toho důvodu jsme se do Bardějova na Judo Open 2024 vydali ve velmi skromné sestavě. V pátek odpoledne jsme vyjeli v počtu dvou trenérů, jedné rozhodčí a tří judistů. Ale jak se říká, nezáleží na kvantitě, ale kvalitě....
Turnaje v Bardějově se zúčastnilo přes 1000 judistů z 15 - ti států a mnoha klubů. Náš klub reprezentoval Tucker Maxmilián Peyton, Jáchym Holáň a Štěpánka Dvořáčková. A jak to vše dopadlo?
U9
2. místo Max Peyton Tucker
U11
2. místo Štěpánka Dvořáčková
Jáchym si odvezl nové zkušenosti a spoustu zážitků.
Děkujeme našim borcům za reprezentaci oddílu. Za jejich snahu jít do každého zápasu s odhodláním. I když ne vždy se vše podařilo.

Ve dnech 6 - 10.3.2024 se konal v Teplicích Evropský poháru kadetů s tréninkovým kempem.
Na této akci jsme měli, krom jiných českých závodníků, také své želízko v ohni! Vojtěcha Suruvku ????
Jako nováček mezi nejlepšimi evropskými zavodníky narazil v prvním kole na gruzijského soupeře(IJF 34.misto), kterému nedal šanci a hned v úvodu ho porazil na krásné osotogari.
Ve druhém kole už nestačil na německého soupeře(IJF 25.místo).Do dalších bojů už nezasáhl, ale jeho odhodlání, bojovnost se cení a nějaký ten bodík je doma pro další starty v EP.
Moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci našeho oddílu.

Sobotního Mistrovství Euroregionu Beskydy v Raškovicích jsme se zúčastnili v omezeném počtu, přesto se nám docela dařilo. V konkurenci téměř 500 závodníků ze 4 států se naši svěřenci neztratili.
Matěj Prucek
Dnes se neumistili, přesto sbírali zkušenosti: Jáchym Holáň, Adam Fraš, Tereza Hýlová.

Gratulujeme.

Deštivé a nevlídné počasí jsme v sobotu využili k návštěvě polské Bytomi a s našimi svěřenci jsme se zúčastnili velmi kvalitně obsazeného turnaje. Na tatami se vystřídalo 1082 závodníků z 82 klubů mnoha států a proběhlo 2047 zápasů.
Naši svěřenci zde také zanechali stopu a i když se jim úplně nedařilo, odvezli si alespoň cenné zkušenosti.
3. místo Luisa Najvert
5. místo Tomáš Hon, Fausto Šubík Garcia
7. místo Štěpánka Dvořáčková
Váhové kategorie ve všech věkových skupinách byly opravdu „našlapané". Tom i Fausto se dostali až ke stupňům vítězů, ale bohužel poslední zápas nedovedli do vítězného konce. Tomovi k vítězství dokonce chyběla pouze jedna sekunda. Někdy opravdu to štěstí pozlobí. Ostatní závodníci, kteří nedosáhli na bodované příčky, si odvážejí zážitky a určitě chuť do dalšího trénování.
Všem závodníkům a rodičům děkujeme. ????Jsme jedna velká judo rodina????

První den Grand Prix Slovakia v Bánské Bystrici startoval náš dorostenec Vojtěch Suruvka
Ve váhové kategorii 81 kg suverénně porazil své soupeře a vybojoval si nádherné 1.misto

Druhý den Grand Prix v Bánské Bystrici pokračovalo U15, U21.
V U15 si vybojovali
2.místo Klára Straková
3.misto Jan Dvořáček
na Alexe Vavrlu zbyly brambory ???? a Jakub Macejka si posbíral spadlé švestky???? oba 5.místo
V U21 startovala naše trenérka a závodnice Leona Ščerbová, moc se sice nevyřádila ve své váhové kategorii, kde dostala hansoku make ve vyhraném zápase a skončila na 2.mistě.
Pro nás, je ale jednoznačně
???? JEDNIČKA ????

V neděli vyrazili 2 naši borci na vrchol dorostenecké kategorie Mistrovství České republiky v Brně a byla z toho jedna medaile se stříbrnou příchutí.
VÍCE MISTR VOJTĚCH SURUVKA ve váhové kategorii 81 kg se sebevědomě probojoval až do finále. Tam bohužel prohrál s Libereckým soupeřem. No co už.
Obrovská gratulace
Ve váze do 60 kg startoval Viktor Mück.Jenže hned v prvním zápase prohrál a dál už nemohl zasáhnout do dalších bojů. Nevadí , jedeme dál... .
Děkujem kluci za reprezentaci oddilu
Jsme Té jéčko

V neděli 25.2 naši malí borci vyrazili do Lipníku na Miniligu. Turnaj jen pro malé a přípravku. Našich 9 borců posbíralo další zkušenosti, ale i medaile.
1.místo – Julie Vidláková,
Peyton Maxmilian Tucker, Štěpánka Dvořáčková
2.místo - Tobiáš Beneš,
Gardášová Tereza, Hýlová Viktorie
3.místo – Kes Jan, Vidláková Tereza
Našimi úplnými nováčky na turnaji byli Tobík a Tereza Gardášová. Oba shodně vyhráli jeden zápas a jeden prohráli. Musíme je pochválit za jejich snahu a odhodláni.
Honzík se dnes trápil při boji, ale nakonec si odváží bronzovou medaili a doufáme, že i odvahu do dalších bojů.
U Štěpánky a Viki byla vidět únava, ale i tak šly do zápasů s velkým nasazením.
Julča dnes ukázala, že dobře provedená technika funguje a své dva zápasy ukončila Ipony. Jen tak dále.
Dvojče Terezka dnes na soupeře nestačila, ale jsme rádi, že to nevzdává.
Z Maxíka se stává pomalu zkušený závodník, který poslouchá pokyny trenéra, soustředí se na každý zápas a snaží se dělat, to co se učí na tréninku. Odměnou mu je zlatá medaile.
Štěpán, je stále náš turnajový nováček, ale jeho chuť se prát a vítězit je velká. Druhý turnaj, podruhé zlato – super..

V sobotu 24.2 jsme vyjeli do Polského Krakowa. Na turnaj se sjelo 408 závodníků z Polska.

Naši borci, se ve velké konkurenci dokázali prosadit a téměř všichni si odvezli medaili.