Judo TJ Ostrava

Partneři

ostrava

cechymen

logo tameh

logo bkb

logo bail

Naší nejmenší v sobotu na Čokoládové ceně ve Frýdku - Místku
Rek Matyáš 1m, Vaculík Denis 3m, Macejka Jakub 1m, Gecík Filip 1m,

Krupa Jan 3m, Gecík Daniel 3m, Dvořaček Jan 2m
a Banášová Sofie 2.m.

84137579_2535444710060902_873410350152679424_o.jpg

 

Velká cena České Třebové .
Sobota: naši malí benjamínci jsi odvezli krásný pohár za třetí místo se

1m.Alex 5v.,Matyáš 4v., S.,Jonatan 4v., 2m.nováček Jan D., 3/1 3m.Jakub M. 3/2-

jsou to šikulové Matěj P. 5 zápasů.
Starší žáci: 1m.Tomáš P. 3 výhry,,konečně se to podařilo, jen ta technika" ale už je to lepší
Láďa P. jsi po 3v/1p doslova vybojoval se zraněním zad v 6.min zápase

 83840003_2529846563954050_2674324849291165696_n.jpg

 82372420_2529846597287380_4708485239725359104_n.jpg 82744433_2529846680620705_2934747378080546816_n.jpg

Druhý den VC České Třebové neděle.
Mladší žáci: Amálka Š.1 Viktor M.2
Václav 7.m
Dorost: Oba dva nově ve vyšší věkové kategorii
Jakub R.2
Leona Š.1

82318867_2530009613937745_1102875798349545472_n.jpg

Silně obsazeném Mezinarodním turnajem v Bielsko Biale, jsme zahájili novou sozónu..

1. místosi odvezla Leona Ščerbová. Ostatní se taky neztratili a vybojovali si 7.místa

82379622_2523447841260589_7278026862817705984_n.jpg

82519359_2523447894593917_256384739840098304_n.jpg

 

Poslední turnaj v tomto roce 8.12 v Dobré.
1.mista - Jonatán, Filip G., Amálka, Jakub R.
2.mista - Tomi, Kristýn, Kristýna
3.mista - Matyáš S., Alex, Jakub M., Honza K.,Marie, Adriana, Vašek, Ladik

79421886_2488792331392807_1994411928398594048_n.jpg

Sportovní kemp s čokoládovou cenou ve Frýdku- Místku
1.místo Honza Dvořáček
2.místo Filip Gecík, Honza Macek, Matěj Prucek a Michal Stehlík
3.místo Honza Krupa, Daniel Gecík a Kristýna Stehlíková

78264478_2481155198823187_6515147667826278400_o.jpg

Sobotní Velká cena Baníku Karviná.
1místo družstva s celkovým počtem 11 medailí
1.místo L.Ščerbová , T.Potůček, O.Lis, V.Suruvka, T.Warmuž, A.Ščerbová
2.místo N.Kurucová, L.Pačuta, K.Warmužová
3.místo J.Recman L.Ščerbová 

76660685_2474370742834966_7112824583614365696_n.jpg

Mladší a starší žáci také bojovali tuto sobotu na turnaji v Havířově na Memoriále Saši Jurečky
2.místo Suruvka V.
3.místa Pačuta L., Lis O., Potůček T.
Ngo F. - po dlouhé době na turnaji 5.misto

78169460_2467905086814865_682678321485447168_n.jpg

Tuto sobotu se vydali naši nejmenší na Šampionát Moravy benjaminků ve Veselí na Moravě
U 9 - Dvořáček J. 7m 2/2
Krupa.J.,Prucek M. - bez umístění
U11 - Rek M. 7m 1/2
Recmanová J. 5m 1/3
Macejka J. 3m
Mück J. 3.m
Vavrla A. 1m
Stojčev M. 1m

75442936_2467896370149070_1271918130502828032_n.jpg

Tuto sobotu jsme se vydali na Mezinárodní turnaj mládeže do Galanty.
Naši judisti si vybojovali

3.místo - J.Recmanová, V.Suruvka

5.místo - N.Kurucová, O.Lis, K.Homolová

75210175_1354487871398351_2277585186717696000_n.jpg

Na PČR dr.st. žáků

hostoval za oddíl JCB Tomáš Potůček, klukům se moc nedařio nepostoupili z pavouku.

74893771_2533011420117799_936221034221142016_o.jpg

MČR dr.dorostenek

hostovala Leona Ččerbová za 1JCB, holky skončily na 3.místě.

 75332772_2533010023451272_4996309634093416448_n.jpg  75316045_2533009330118008_128874406431686656_n.jpg

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa