Judo TJ Ostrava

Novinky

  • 18.6.2022 KP muži, dorostenci Ostrava

    Krajský přebor MSK dorostenců a mužů v Ostravě.
    Super zápasy a výsledky.
    2.misto dorostenec Ondřej Lis
    3.misto starší žák Viktor Můck
    a za muže startoval Daniel Tluček také 2.misto

     
  • 10-12.6.2022 MVC Rijeka (HR)

    Po delší výluce jsme se vydali opět s Prostějovem na turnaj do Chorvatské Rijeky,

    s počtem 17 borců, při velké únavě, ????po nočním stěhování ???? vybojovali 14. medailí.????
    1.mista - Štěpánka Dvořáčková, Fausto Šubík, Jakub Macejka
    2.mista - Sebastian Grézl, Jáchym Holáň, Luisa Najvert, Maya Bömerová, Alex Vavrla
    3.mista - Tomáš Hon, Tereza Hýlová, Klára Straková, Jan Dvořáček, Johana Recmanová,

    Vojtěch Suruvka
    5.mista - Sofie Banášová, a junior Ondřej Kotlář.
    Veliká gratulace ???? jsou to prostě borci????????
    Příště si, ale rozmyslime jestli tam ještě pojedeme

     

     
  • Miniliga smíšených družstev U13 - Nový Jičín - 18.6.2022

    Před blížícím se prázdninami jsme se vydali na miniligu družstev U13 do Nového Jičína.

    V konkurenci 9 týmů se nám podařilo postoupit do vyřazovacích bojů z 2. místa po prohře s Energy Judo Hranice a výhrou s týmem z Jihlavy. Ve vyřazovací časti jsme porazili družstvo Nového Jičína a pak těsně podlehli Olomouci.

    Boj o třetí místo opět s Jihlavou jsme bezpečně ovládli 6:1 a získali bronzovou medaili.

    Tým bojoval ve složení Dvořáček, Mück, Gecík, Vavrla, Macejka, Rek, Straková.

    Skvělá práce borci!

     
  • !!! POZOR !!!

    Zrušení tréninků JUDO od středy 22.6. do pátku 24.6.2022 z důvodů pořádání turnaje CZECH PARA OPEN 2022.

     
  • 5.6.2022 Energy liga Lipník n.B.

    V neděli startovali malí na Energy lize , ze kterého zveřejňujeme-
    Krátký report z Lipníka.

     

Partneři

ostrava

cechymen

logo tameh

logo bkb

logo bail

VC Česká Třebová ml.žáci:
Klára Straková, Matěj Prucek, Matyáš Rek
1.mista - Jakub Macejka, Alex Vavrla
Dorostenci:
Ondřej Lis,
Tomi Warmuž 4.místo po rozvážení.

269587794_3119746384964062_2048054887769213132_n.jpg

Olomouc turnaj Pohár nadějí st.žáci a žákyně
Amálie Šcerbová 1.misto

269686220_3119746304964070_7881776285117318145_n.jpg

Velkou cenu České Třebové, kde zapasili benjaminci a st.žáci,

odjelo pouze torzo našich svěřenců - Johana Recmanová 5.misto,
Sebastian Grézl
2.mista - Sofie Banášová, Maya Bömerová

269593656_3119435361661831_8472723031187368676_n.jpg

Pohár nadějí v Olomouci - dorostenci a muži, za účasti domáci

špičky a zahraničních reprezentantů
Junior - Ondřej Kolář 7.misto
Dorostenci - Ondřej Lis, Tomi Warmuž
Dorostenka - Leona Šcerbová 1.misto

269597761_3119435251661842_8105929727188590450_n.jpg

Turnaj v Sosnowci(PL)
1.misto - Štěpánka Dvořáčková, Tomáš Hon Jimmy Bernard,

Fausto Garcia Šubík, Daniel Gecík, Tereza Reková
2.misto - Sebastian Grézl, Sofie Banášová, Jan Dvořáček, Filip Gecík

272047284_3116028448669189_2809433908806760497_n.jpg

Sobota 15.1.2022 Novoroční turnaj ve Štramberku pro

ml.a st.žáky do 4 kyu.
1.mista - Jakub Macejka, Johana Recmanová, Jonatan Mück
3.mista - Filip Gecik, Matyáš Rek a Jakub Hahn

271992087_3114297268842307_7056581243937211483_n.jpg

První letošní výjezd naších judistů na
X.Mezinárodní turnaj juda
,,Pokonujemy granice" v Bielsko Biale(PL)
2.misto - Jakub Macejka
3.místa - Amálie Ščerbová, Jan Dvořáček, Tereza Reková a

Štěpánka Dvořáčková.

Ve velké konkurenci polských a českých judistů, jsme získali nové

zkušenosti a v nové sezóně, bude potřeba trpělivě a rázně makat na další připravě

271609702_3108974149374619_247740017982301519_n.jpg

271635754_3108974629374571_6631514099860662405_n.jpg

Šampionát Moravy mláďat 2021 ve Veselí nad Moravou.
1.misto - Tomáš Hon, Fausto Šubík, Matěj Prucek
2. misto - Jimmy Bernard, Fabian Mück, Filip Gecík, Lukáš Skyba,

Jan Dvořáček
3.misto - Luisa Najvert, Maya Bömerová, Sebastian Grézl.

266319106_3087536794851688_4459223128513691904_n.jpg

Turnaj v Sosnowci - Polsko
1. mista - Jimmy Bernard (4v), Matěj Prucek(3v), Matyáš Rek (2v),

Alex Vavrla(4v) Václav Bečka (2v)
2. misto - Tomáš Hon (2v/1p)
3.misto - Sebastian Grézl(1v/2p) a Luisa Najvert

263973184_3082677875337580_3844745127357721168_n.jpg

27.11.2021 Čokokemp Frýdek Místek připravka
1.misto Tomáš Beneš
2.místa Tereza Reichová, Emma Bláhová, Štěpánka Dvořáčková, Jáchym Holáň
3.místa Luisa Najvert, Adam Třaslín, Tereza Reková, Klára Straková
4.místo Jimmy Bernard

260779776_3077372135868154_704370706615102522_n.jpg

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa