Judo TJ Ostrava

Novinky

Partneři

          

turnaj v Raškovicích.
1.místa - U11: A.Vavrla, U13: A. Weimerová, V.Suruvka, U 15: L. Pačuta, O.Lis
2.místa - U9: S.Banášová, U11: J.Dvořácek, U13: A.Ščerbová,
3.místa - U11: F.Gecík, U13: J. Recmanová, U15: T.Warmuž, U18: L.Pačuta
5.místo- U11: M.Rek, M.Prucek
Jako družva, v počtu našich 14.závodníků jsme skončili na krásném 4.místě.

87051619_2558067867798586_253581646614233088_n.jpg

87163721_2558067921131914_688049268283408384_n.jpg

V sobotu se konal Slezský pohár v Opavě, kam se vydalo 14 našich závodníků.
Benjamínci : 1.místa - A.Vavrla, J.Dvořaček
2.místa - M.Prucek, S. Banášová
3.místo - F.Gecik, 5.místo - M.Rek
Ml.žáci si v kvalifikačním turnaji vybojovali body do renking listu :
1 místo - A.Ščerbová
2.místa - V.Suruvka, A.Weimerová
5.místo - Bečka
St.žáci : 2.místa - L.Pačuta, T.Warmuž, F.Ngo
4.místo- O.Lis

 

 

V sobotu se také naši dorostenci vydali na turnaj do Olomouce na Pohár nadějí.
Moc se jim nedařilo, ale prvním rokem dorostenka Lea Ščerbová si vybojovala

krásné 5.m a Jakub Recman 7.m, Kristýn Warmužová 7.m.

83223545_2535452876726752_449984767278972928_o.jpg

Naší nejmenší v sobotu na Čokoládové ceně ve Frýdku - Místku
Rek Matyáš 1m, Vaculík Denis 3m, Macejka Jakub 1m, Gecík Filip 1m,

Krupa Jan 3m, Gecík Daniel 3m, Dvořaček Jan 2m
a Banášová Sofie 2.m.

84137579_2535444710060902_873410350152679424_o.jpg

 

Velká cena České Třebové .
Sobota: naši malí benjamínci jsi odvezli krásný pohár za třetí místo se

1m.Alex 5v.,Matyáš 4v., S.,Jonatan 4v., 2m.nováček Jan D., 3/1 3m.Jakub M. 3/2-

jsou to šikulové Matěj P. 5 zápasů.
Starší žáci: 1m.Tomáš P. 3 výhry,,konečně se to podařilo, jen ta technika" ale už je to lepší
Láďa P. jsi po 3v/1p doslova vybojoval se zraněním zad v 6.min zápase

 83840003_2529846563954050_2674324849291165696_n.jpg

 82372420_2529846597287380_4708485239725359104_n.jpg 82744433_2529846680620705_2934747378080546816_n.jpg

Druhý den VC České Třebové neděle.
Mladší žáci: Amálka Š.1 Viktor M.2
Václav 7.m
Dorost: Oba dva nově ve vyšší věkové kategorii
Jakub R.2
Leona Š.1

82318867_2530009613937745_1102875798349545472_n.jpg

Silně obsazeném Mezinarodním turnajem v Bielsko Biale, jsme zahájili novou sozónu..

1. místosi odvezla Leona Ščerbová. Ostatní se taky neztratili a vybojovali si 7.místa

82379622_2523447841260589_7278026862817705984_n.jpg

82519359_2523447894593917_256384739840098304_n.jpg

 

Poslední turnaj v tomto roce 8.12 v Dobré.
1.mista - Jonatán, Filip G., Amálka, Jakub R.
2.mista - Tomi, Kristýn, Kristýna
3.mista - Matyáš S., Alex, Jakub M., Honza K.,Marie, Adriana, Vašek, Ladik

79421886_2488792331392807_1994411928398594048_n.jpg

Sportovní kemp s čokoládovou cenou ve Frýdku- Místku
1.místo Honza Dvořáček
2.místo Filip Gecík, Honza Macek, Matěj Prucek a Michal Stehlík
3.místo Honza Krupa, Daniel Gecík a Kristýna Stehlíková

78264478_2481155198823187_6515147667826278400_o.jpg

Sobotní Velká cena Baníku Karviná.
1místo družstva s celkovým počtem 11 medailí
1.místo L.Ščerbová , T.Potůček, O.Lis, V.Suruvka, T.Warmuž, A.Ščerbová
2.místo N.Kurucová, L.Pačuta, K.Warmužová
3.místo J.Recman L.Ščerbová 

76660685_2474370742834966_7112824583614365696_n.jpg

Mladší a starší žáci také bojovali tuto sobotu na turnaji v Havířově na Memoriále Saši Jurečky
2.místo Suruvka V.
3.místa Pačuta L., Lis O., Potůček T.
Ngo F. - po dlouhé době na turnaji 5.misto

78169460_2467905086814865_682678321485447168_n.jpg

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa