Judo TJ Ostrava

Partneři

cechymenbail

Nejlepší judisti na LODM 2019 České Republiky, mezi ně patří i dva naši borci Leona Ščerbová, Tomáš Potůček.
JUDO MSK JE PROSTĚ NEJLEPŠÍ
Obrovská Gratulace všem dětem a trenérům Ondrovi Libovi a Davidu Tlučkovi - skvělý výběr

65107213_2354859684786073_2968729846521266176_n.jpg 65223400_2354859734786068_6193054889044606976_n.jpg

Každoroční poslední turnaj před prázdniny ve Slovenských Michalovcích.
Naši borci to mezi zkušenými východními judisty neměli vůbec jednoduché.
Na vlastní kůži to poznala naše Máňa, nováček v judu, kdy po 15 min.zápase si

doslova šáhla na dno a vybojovala si nádherné 3.místo.
Ostatní si samozdřejmě vedli skvěle a pěknými zápasy si odvezli
2.místa - Leona, Amálka, Adriana, Johanka, Jonatán
3.místa - Tomáš, Nela, Alex, Maruška
5.místa - Ondra, Kristýna

65084129_2353005358304839_7516677850196344832_n.jpg

Letos jsme se spřízněným oddílem Sokol I Prostějov, vydali autobusem na turnaj do Chorvatské Rijeky.
Byli jsme mile překvapení pohostiností klubu judo Rijeka, a po dlouhé cestě jsme si užili zázemí klubu,

sluníčka, moře a to nejspíš podpořilo i naše skvělé výkony ve velké konkurenci
Ze 17 závodníků 13 umístění

1.místa - Amálka, Adriana, Leona
2.místa - Katka, Láďa, Kuba (žabák)
3.místa - Filip, Alex, Johanka, Ondra L.,
Seban, Kuba ( víčko), Ondra( kostík) a trenér Danny si to také zkusil a vybojoval také 3.m

62172221_2341449816127060_1395186951778205696_o.jpg

64259533_2340662469539128_454992754980683776_n.jpg

 

ČP v Novém Bydžově.
Naši dorostenci a st.žáci jsi odvezli 1.místo Lea a 7.místa Tomáš, Ondra.

61382111_2331410770464298_1188037114269270016_n.jpg

VC Prostějova cca 270 závodníků.
Naše výsledky:
1.místa: Jonatán, Alex Amálka,Ondra
2.místa : Peťa, Johanka
3.místa: Filip, Honza K.,Honza M, Adriana, Vojta
4.místa: za družstva U9,U1

61430955_2331402563798452_7178959460700782592_n.jpg

61321526_2331402597131782_8416163324760162304_n.jpg

Naši žáci a dorost jeli na turnaj do Prahy na USK CUP,

kde s judisty z Ukrajiny, Polska,Slovenska, Moravy a Čech získali

,,jen" 3 cenné kovy, ostatním se tentokrát moc nezadařilo ,,ajajaj"

Dnešní Krajský přebor ml.a st.žáků v Raškovicích.
7 naších Přeborniků kraje - Leona, Tomáš, Tomi, Václav, Vojta, Amálka a Kristýna
2.místa - Ondra a Adriana
3.místa - Láďa, Filip, Nela

60025701_2320519931553382_8524301126575587328_n.jpg

Grand Prix v Bardějově startovalo 791 zavodniku s 13 států a 77 oddílů,

při veliké konkurenci si naši borci vedli skvěle, odvezli si2 medaile zásluhou

Leony 1.místo a Johanky 3.místo a 5.místa Filip, Kristýna, Václav, Marie, Ládik, Tomáš.

Všichni se pořádně porvali a ukazáli, že se jen tak nedají

59002661_2316103745328334_8208286409417555968_n.jpg

Krajský přebor dorostenců, juniorů v Ostravě.

Naši borci-
Ondra Kotlář Kotlík v dorostencich 73kg a juniorech 81kg 1.misto v mužích 73kg 3.misto.
Sebastian Ščerba v dorostu 81kg 2.misto junioři 81kg 2.misto.
Jakub Vršek Víčko dorost 55 kg 2.misto
Kristýn Warmužová jeden vyhraný zápas ve váze 52.

59342869_2315551772050198_4727985314667167744_n.jpg

Tvrdonice 27.4.2019 - 180 účastníků a naše skvělé výsledky 13 dětí - 13 medailí
1.místa - Petr, Alex, Vojta, Kristýna
2.místa - Ondra, Marie, Adriana, Jakub, Vašek
3.místa - Nela, Tomi, Matyáš, Honza

58460647_2310960972509278_7290937921056538624_n.jpg

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku. Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa