Fausto začal své boje v „pavouku" dvěma pěknými výhrami. V semifinále narazil na soupeře, pozdějšího vítěze celé váhové kategorie, který byl nad jeho síly. V boji o bronz, dokázal trpělivě čekat a připravovat si svou techniku, která nakonec vedla k ukončení boje. Musíme Fausta pochválit, za pěkné zápasy.
Štěpánka, se se třemi výhrami dostala do finále. Ve dvou prvních zápasech dokázala hned v úvodu hodit soupeřky na Wazari, a takticky zápasy udržet až do vítězných konců. Finále, také začala hodem na Wazari, ale po drobné chybičce ji soupeřka chytla do držení. Přestože se Štěpánka maximálně snažila, a chvíli to vypadalo, že z držení uteče, tak se jí to nepodařilo.
Viki si po jedné výhře a jedné prohře dokráčela pro bronzovou medaili.
Také Terezka si odváží bronz. V prvním zápase, hned v úvodu zaskočila soupeřku krásně provedenou technikou Sasae-tsurikomi-ashia a zvítězila na Ipon. V dalších dvou zápasech si neporadila z úchopem "kravata" a soupeřkám podlehla.
Fábik stále ladí formu. V zápase, nastoupil do chvatu, ale soupeř byl rychlejší. Do dalších bojů již nezasáhl.
Sebík po první prohře, nastoupil v opravách. V následujícím zápase si pohlídal nepříjemný úchop "kravata", dokázal soupeře hodit a udržet. Bohužel v dalším zápase podlehnul svému soupeři a skončil na 9.místě.
Zápasy kategorie U15 začal Alex pěkným hodem a vítězstvím. Bohužel v druhém kole narazil na pozdějšího vítěze celé hmotnostní kategorie do 55 kilogramů, který byl nad jeho síly. Následné další dva zápasy v opravách si pohlídal a vybojoval krásné třetí místo.

Další na řadu přišel Honza. Ten naneštěstí narazil na vítěze své váhové kategorie již v prvním kole a i přes pěkný výkon v golden score prohrál. Následné dva zápasy vyhrál pěknými technikami Seoi nage a boj o třetí místo si pěkně pohlídal technikou na zemi a stejně jako Alex si zaslouženě odváží bronz.

Téměř současně se do svých utkání zapojili Jony a Jakub. Oba si počínali při svých zápasech velmi zkušeně. Jakub předvedl krásné techniky v postoji a také na zemi. Ve finálovém boji po pěkné technice z ashi wazi vedl na Wazari. Nikam nespěchal a skvěle takticky zvládnutým zápasem si pomocí stejné techniky došel pro zlato.
Jony i přes pauzu způsobenou zdravotními problémy nedal svým soupeřům šanci. Od prvního zápasu předváděl skvělé techniky a jeho výkon se neustále zlepšoval. S přehledem se dostal do finále a i tento zápas dovedl k vítězství.