Judo TJ Ostrava

Partneři

ostrava

logo jpg 

logo bkb

bemett 

betochem

betochemsteel

bail B foto

V kategorii U10 nás nejvíce potěšil a překvapil výkon Maxe, medaile je zasloužená. Kuba ještě více bojuje se sebou než se soupeři, zapracujeme na tom. Filip si připsal taky alespoň jednu výhru. Viky po dlouhé pauze odvedla kvalitní výkon. Štěpánka ještě trochu bojuje s přesunem do vyšší váhové kategorie.

Z kategorie U12 lze pochválit výkon Jáchyma Holáně, který po první prohře suverénně ovládl opravné boje. Bohužel v boji o bronz chyboval a za tzv. „diving" dostal hansoku-make a ze zápasu byl vyloučen. Mile překvapil také Sebík, a 7. místo rozhodně není špatné. Podobně si vedl Adam, a věříme, že vyhrané zápsy jej povzbudí v práci na trénnku. Luisa si „odjela" svůj standard a stačilo to na bronz. Další kluci z U12 se dnes neprosadili, Fausto podlehl svému pravidelnému soupeři z U10, Fabi stále hledá formu po loňském zranění, Tom se setkává se skutečností, že soupeři chyby trestají a Martin si vybírá „nováčkovskou" daň.
Pro U14 se jednalo o kvalifikační turnaj, každá výhra a umístění se počítá. Klára se popasovala skvěle se svou soupeřkou a bere zlato. Maya a Sofi se potkaly v semifinále váhy do 48 kg, následně Maya podlehla zkušenější soupeřce ve finále. Honza sice podlehl ve čtvrtfinále Olimu Lekkimu z Judo Beskydy, ale výkon byl dobrý. Další boje již byly na vysoké úrovni a bronz je adekvátní odměna. Překvapil nás Patrik, ze kterého se pomalu stává pro ostatní nepříjemný soupeř. Matěj potřebuje přidat na tvrdosti během zápasu.
Na závěr se předvedly naše U16, Alex Vavrla si vedl velmi dobře, jednoho soupeře během turnaje uspal, a v boji o bronz se mu podařilo soupeře rovněž uškrtit. Dobrá práce. Kuba Macejka sice výsledkově nebodoval, ale judo bylo kvalitní. Do závodního módu se dostává taky Kuba Hahn, ukázkově zahodil soupeře v prvním zápase. Další zápasy byly sice horší, přesto nejlepší v jeho dosavadní kariéře.
Děkujeme organizátorům @Slezan Opava za dobře připravený turnaj.

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 4 let
i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa