Judo TJ Ostrava

Novinky

  • 18.6.2022 KP muži, dorostenci Ostrava

    Krajský přebor MSK dorostenců a mužů v Ostravě.
    Super zápasy a výsledky.
    2.misto dorostenec Ondřej Lis
    3.misto starší žák Viktor Můck
    a za muže startoval Daniel Tluček také 2.misto

     
  • 10-12.6.2022 MVC Rijeka (HR)

    Po delší výluce jsme se vydali opět s Prostějovem na turnaj do Chorvatské Rijeky,

    s počtem 17 borců, při velké únavě, ????po nočním stěhování ???? vybojovali 14. medailí.????
    1.mista - Štěpánka Dvořáčková, Fausto Šubík, Jakub Macejka
    2.mista - Sebastian Grézl, Jáchym Holáň, Luisa Najvert, Maya Bömerová, Alex Vavrla
    3.mista - Tomáš Hon, Tereza Hýlová, Klára Straková, Jan Dvořáček, Johana Recmanová,

    Vojtěch Suruvka
    5.mista - Sofie Banášová, a junior Ondřej Kotlář.
    Veliká gratulace ???? jsou to prostě borci????????
    Příště si, ale rozmyslime jestli tam ještě pojedeme

     

     
  • Miniliga smíšených družstev U13 - Nový Jičín - 18.6.2022

    Před blížícím se prázdninami jsme se vydali na miniligu družstev U13 do Nového Jičína.

    V konkurenci 9 týmů se nám podařilo postoupit do vyřazovacích bojů z 2. místa po prohře s Energy Judo Hranice a výhrou s týmem z Jihlavy. Ve vyřazovací časti jsme porazili družstvo Nového Jičína a pak těsně podlehli Olomouci.

    Boj o třetí místo opět s Jihlavou jsme bezpečně ovládli 6:1 a získali bronzovou medaili.

    Tým bojoval ve složení Dvořáček, Mück, Gecík, Vavrla, Macejka, Rek, Straková.

    Skvělá práce borci!

     
  • !!! POZOR !!!

    Zrušení tréninků JUDO od středy 22.6. do pátku 24.6.2022 z důvodů pořádání turnaje CZECH PARA OPEN 2022.

     
  • 5.6.2022 Energy liga Lipník n.B.

    V neděli startovali malí na Energy lize , ze kterého zveřejňujeme-
    Krátký report z Lipníka.

     

Partneři

ostrava

cechymen

logo tameh

logo bkb

logo bail

Benjamínci se vydali do Tvrdonic
1.místa Fausto Šubík, Tomáš Hon
Oba vyhráli za 1.misto jihomoravský mošt.????
3.mista Daniel Gecik, Sebastian Grézl.

277667109_3173103869628313_165420921767468533_n.jpg

Dnešní den jsme se opět rozdělili na turnaje.
Dorostenci zapásili na Velké ceně konané při ČP mužů a žen v Ostravě,
Leona Ščerbová 1.misto
Ondřej Lis bojoval jako lev, ale chybí mu trocha štěstí. Ono jednou přijde.

277583577_3173103799628320_6932365467985843569_n.jpg

Další skupinka našich judistů se dnes vydala na turnaj do nedaleké Bialsko Biale (PL)
Výsledky:
U9
2.misto Tomáš Hon
3.misto Fausto Šubík
Štěpánka Dvořáčková se prala jak lvice, ale na medaili to nestačilo
U12 2.misto Matěj Prucek
U14 3.misto Jakub Macejka
U16
2.misto Ondra Lis
3.misto Vojtěch Suruvka
Tominu Warmužovi nepřálo štěstí

277356173_3168462103425823_6836480815747978233_n.jpg

Energy liga v Lipníku nad Bečvou pro kategorie U9 a U11 úspěšně za námi.

Získali jsme nové zkušenosti, všichni si vyhráli alespoň jeden zápas a pochvalu

si zaslouží všichni.
Přehled umístění:
1. místo: Sebastian Grézl, Tomáš Beneš
2. místo: Fabian Mück, Tereza Reková, Maya Bömerová, Daník Gecík
3. místo: Luisa Najvert, Filip Třaslín, Adam Třaslín

276224534_3168427803429253_2766623033398266042_n.jpg

276245452_3162220820716618_5830523051941749579_n.jpg

ČP Ostrava mladší žáci ????
2.mista:
Jakub Macejka,Jonatan Mück
Gratulace ????????
Filip Gecik 1 výhra/2 body
ČP Hranice dorost a junioři ????????
3.misto Leona Ščerbová

274932170_3162220710716629_7185179069616904039_n.jpg

275918952_3162823447323022_3797106269904209054_n.jpg

 

Dnešní turnaj v Raškovicích.
V družstvech získali naši borci???? 3.misto ????????????
Výsledky jednotlivců
U9
????1.misto Luisa Najvert, Tomáš Hon
????3.misto Jimmy Bernard, Štěpánka Dvořáčková
U11
????2.misto Fabian Mück
????3.místo Sofie Banášová, Adam Třaslín
U13
????1.misto Jakub Macejka,
????3 místo Jonatan Mück
5 místo Flip Gecik
U15
????1 místo Viktor Mück, Vojtěch Suruvka,
Amálie Ščerbová
U18 Leona Ščerbová

275494933_3157356127869754_274343625487940090_n.jpg

V sobotu v Uherském Brodu proběhlo první kolo smíšených družstev

mladších žáků, startovalo 11 silných týmů.
Naši borci ve složení J.Dvořáček, J.Mück, F.Gecík, M.Prucek, A.Vavrla,

J.Macejka, M.Rek, K.Straková si po vynikajících výkonech vybojovali

druhé místo????, pouze o shido !?
Jsme na vás hrdí, jste borci ????????????.????
V jednotlivcích
U9
????1.místa Š.Dvořáčková, L.Najvert,
????2.misto F.G.Šubík
U11
????1.místa F.Mück
????2.misto P.Dolhý
????3.místo T.Reková

 

274877814_3146082415663792_8049740707467645701_n.jpg

Sobotní turnaj v Opavě, kde startovalo přes 400 závodníků ze 4 státu,

byl časově docela náročný a konkurenčně silný.
U15
????Viktor Mück, Vojta Suruvka,
Johana Recmanová
???? Amalie Šcerbová
U13
????Jakub Macejka
????Jonatan Mück,
4.m Damián Krejčí, 5.m Matyáš Rek, 7.m Matěj Prucek
U11
????Daniel Gecík, Fabian Mück,
5.m Sebastian Grézl
U9
???? Fausto Šubík
???? Štěpánka Dvořáčková

 

273936619_3140641329541234_6851522715074363526_n.jpg

Turnaj v Lipníku nad Bečvou
Energy liga 2022
Naši nováčci z řad přípravky si vedli dobře.
U11 - 3. misto Adam Třaslín
U13 - 2. misto Christian Košťal a 3.misto Damián Krejčí, Ondřej Axman
U9: 1.misto - Tomáš Hon, Jáchym Holáň
2.misto - Jimmy Bernard
U11 - 1.misto Sofie Banášová
2.misto - Sebastián Grézl, Faban Mück,
3. misto - Tereza Rekova
U13 - 1.misto Filip Gecik, 3.misto Matyáš Rek, Matěj Prucek

272771077_3124703407801693_6130272402354241598_n.jpg

 

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa