Judo TJ Ostrava

Partneři

ostrava

logo jpg 

logo bkb

bemett 

betochem

betochemsteel

bail B foto


Soutěž začal Vojta Petrovský, který bojoval statečně, ale nakonec prohrál na praporky po golden score. V dalším zápase si spravil chuť a krásným iponem zvítězil. Ve finále oprav nestačil na soupeře i tak si vybojoval pěkné 7. místo.
Následovala jej Štěpánka Dvořáčková, která poskočil do vyšší váhové kategorie a i po tréninkovém manku svadela s většími soupeřkami vyrovnané boje. V boji o bronz tahala za kratší provaz a soupeřce podlehla. Tomáš Hon taky po nemoci bez zaváhání postoupil až do finále, kdy po fatální chybě kdy v zápase vedl letěl na soupeřovu uchi matu.
K bronzové medaili si cestu vybojoval Martin Štěrba, kdy první zápas rozhodl 10 sekund před koncem golden score nástupem do sode tai otoshi. V druhém soupeře udržel na zemi. Stopku dostal v semifinále, ale boj o bronz urval na svou stranu. I přes nepřízeň rozhodčího, který mu neuznal waza ari a držení těsně před časovým limitem raději ani nezahájil. V golden score rozhodl.
Luisa Najvert i přes matný výkon postoupila do finále kde na soupeřku už nestačila.
Fausto Garcia Šubík i přes neúspěch v prvním zápase zlepšením výkonem v dalších bojích vybojoval bronzovou medaili.
Kluci Fabian Mück a Patrik Dolhý po prvním zápase už nedostali možnost s opravami. Fabiana soupeř "upálil" na uchi matu a na Patrika soupeř na zemi upáčil.
Poslední z našich statečných byl Sebastien Grézl, ten první zápas nezvládl, ale do oprav nastoupil jako vyměněný. První zápas v repasážích ovládl a soupeře udržel. Ve druhém měl nasazeno držení, ale nepochopitelně se rozhodl jej změnit a tím umožnil soupeři utéct. Následně jej soupeř hodil na ipon. Přesto vybojoval 7. místo.
Všem děkujeme za vzorný přístup.

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 4 let
i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa