Judo TJ Ostrava

Novinky

  • 18.6.2022 KP muži, dorostenci Ostrava

    Krajský přebor MSK dorostenců a mužů v Ostravě.
    Super zápasy a výsledky.
    2.misto dorostenec Ondřej Lis
    3.misto starší žák Viktor Můck
    a za muže startoval Daniel Tluček také 2.misto

     
  • 10-12.6.2022 MVC Rijeka (HR)

    Po delší výluce jsme se vydali opět s Prostějovem na turnaj do Chorvatské Rijeky,

    s počtem 17 borců, při velké únavě, ????po nočním stěhování ???? vybojovali 14. medailí.????
    1.mista - Štěpánka Dvořáčková, Fausto Šubík, Jakub Macejka
    2.mista - Sebastian Grézl, Jáchym Holáň, Luisa Najvert, Maya Bömerová, Alex Vavrla
    3.mista - Tomáš Hon, Tereza Hýlová, Klára Straková, Jan Dvořáček, Johana Recmanová,

    Vojtěch Suruvka
    5.mista - Sofie Banášová, a junior Ondřej Kotlář.
    Veliká gratulace ???? jsou to prostě borci????????
    Příště si, ale rozmyslime jestli tam ještě pojedeme

     

     
  • Miniliga smíšených družstev U13 - Nový Jičín - 18.6.2022

    Před blížícím se prázdninami jsme se vydali na miniligu družstev U13 do Nového Jičína.

    V konkurenci 9 týmů se nám podařilo postoupit do vyřazovacích bojů z 2. místa po prohře s Energy Judo Hranice a výhrou s týmem z Jihlavy. Ve vyřazovací časti jsme porazili družstvo Nového Jičína a pak těsně podlehli Olomouci.

    Boj o třetí místo opět s Jihlavou jsme bezpečně ovládli 6:1 a získali bronzovou medaili.

    Tým bojoval ve složení Dvořáček, Mück, Gecík, Vavrla, Macejka, Rek, Straková.

    Skvělá práce borci!

     
  • !!! POZOR !!!

    Zrušení tréninků JUDO od středy 22.6. do pátku 24.6.2022 z důvodů pořádání turnaje CZECH PARA OPEN 2022.

     
  • 5.6.2022 Energy liga Lipník n.B.

    V neděli startovali malí na Energy lize , ze kterého zveřejňujeme-
    Krátký report z Lipníka.

     

Partneři

ostrava

cechymen

logo tameh

logo bkb

logo bail

Turnaj VC Ostravy, se nám podařil skvěle zorganizovat. Vše dopadlo va výbornou.
Nasi závodníci jse rvali jako lvi a s 5 zlatými, 6 stříbrnými a 7 bronzovými medailemi,

jsme skončili celkově na krásném 3.mistě, 2.místo obsadil Slezan Opava a 1 místo 1JCB
Děkujeme sponzorům a všem, kteří se na připravě, průběhu a úklidu podíleli.
Skvělá práce.

242904484_3028511780754190_8898914924978196322_n.jpg

242886820_3028512027420832_1479797007492076654_n.jpg 242759556_3028511937420841_1666502106711585945_n.jpg

Dnešní první turnaj po dlouhé pauze.
Turnaj Olympijských nadějí v Dobré,
kvalifikační pro ml.a st. žáky.
22 závodníků z našeho oddílu a -
U18:
1. místo - Lea Ščerbová
U15:
1. místo - Ondra Lis
2. místo - Amálka Ščerbová
3. místo - Tomi Warmuž, Václav Bečka
U13:
1. místo - Johana Recmanová, Alex Vavrla, Jonatan Mück
2. místo - Jakub Macejka
3. místo - Matyáš Rek
U11:
1. místo - Maya Bömerová
2. místo - Sofie Banášová
3. místo - Filip Gecík, Jan Dvořáček, Matěj Prucek
U9:
1. místo - Daniel Gecík
2. místo - Jáchym Figalla, Tomáš Hon
3. místo - Laura Figallová, Jáchym Holáň, Fabian Mück, Fausto Šubík

242214072_3022539974684704_275146933938057629_n.jpg

 

242185076_3022539881351380_750162639624872489_n.jpg

Tento víkend se jsme se po dlouhé pauze zúčastnili Mizuno Cupu - Českého poháru v Brně.
V silné mezinárodní konkurenci se v sobotu prosadila pouze dorostenka Leona Ščerbová,

která se dostala na třetí místo 5v-1p.????
Starším žákům se v neděli moc nedařilo.
A.Ščerbová 1v-2p, V.Mück 2v-2p, V
Bečka 2v-2p, O.Lis 2p a T. Warmuž 1p.

241743390_3018088665129835_5306451728680335505_n.jpg

Tuto sobotu dosáhla skvělého výsledku Leona Ščerbová.

Po dlouhé turnajové pauze se jí podařilo vybojovat na MT v Hranicích v kategorií dorostenky 1.misto.

 

233414765_2991750104430358_7835996409341978086_n.jpg

VC Ostravy
Poslední turnaj v kraji MSK v nouzovém covidém opatření.
Turnaje se zůčastnilo 21 oddílů z ČR.
Dopoledne celkem 77 mláďat - z naších benjamínků se umístili
1.místa - Alex Vavrla, Sofie Banášová
2.místa- Jakub Macejka, Jonatan Mück, Matyáš Rek, Jan Dvořáček,
Odpoledne 84 ml.a st.žáků
1.místa st ž. - Láďa Pačuta, Tomáš Potůček,
ml.žáci - Amálie Ščerbová
2. místa st.ž - Ondřej Lis, Tomi Warmuž
ml.žáci - Viktor Mück
Johanka Recmanová
V družstvech
????Judo Beskydy,????TJ judo Ostrava????1 JCBO 4 m.Bohumín a 5 m. Slezan Opava
Všem veliká gratulace ???????????? a poděkování zůčastněným a všem pomocníkům ????????????

121261934_2756451407960230_8375720447815940451_n.jpg

121140199_2755551568050214_9134917468457868922_n.jpg

V sobotu 3.10.2020 se konal v našem sportovním areále
Krajský přebor MSK benjamínků U 9 a U 11
I v této nouzové době se nám podařilo uspořádat nejvyšší soutěž pro nejmladší judisty.
Naší borci, si v počtu 9 závodníků vybojovali 7 umístění
Přeborníci kraje ????
Alex Vavrla, Jan Dvořáček, Jakub Macejka.
2 místa ???? Sofie Banášová, Matyáš Rek.
3.místa ????Jonatan Mück, Daniel Gecík - turnajový nováček
Matěji Pruckovi se nezadařilo a Lukáš Skyba si vyzkoušel první skutečné zápasy, oba nasbírali nové zkušenosti do nových bojů..????????
Závodníkům velká gratulace ????????????

120804567_2750419755230062_5144620394618812080_n.jpg

120641227_2750419338563437_1559819543608349798_n.jpg

 

Mezinárodním turnaji dorostenců v Teplicích si naše judistka Leona Ščerbová,
v silné konkurenci, vybojovala nádherné 2.místo.????

119920888_2737761153162589_3834900590167806438_o.jpg

Další turnaj za námi.
Turnaj olympijských nadějí pod širým nebem v Dobré a super výsledky.
1.mista: Amálie , Alex
2.místa: Johana, Jakub, Vojta, Ondra, Láďa
3.místo: Viktor
1.místo dorost: Láďa

119897828_2737707079834663_3350864894883184776_n.jpg

Český pohár Brno.
V sobotu na ČP startovali kromě českých závodníků také SVK a PL.
Za náš oddil bojovali dorostenci Ondřej Kotlář 1v/1p, 7m.Kristýn

Warmužova 1/2, 7m. Leona Ščerbová 2/2.
V neděli to byl opravdu Český pohár, startovali pouze čeští st.žáci

Tomáš Potůček si po 1p/4v vybojoval 3.místo - velká gratulace????????
Tomi Warmuž 1/2, Láďovi Pačutovi se nazadařilo 1p - nevadí.

119520219_2732967636975274_2982203680723966490_n.jpg 119489193_2732967856975252_7042553781872580580_n.jpg

První poprázdninový turnaj v Raškovicích.
Krajský přebor ml.a st.žáků.
Přeborníci :
ml.žák: Václav Bečka
st.žáci : Tomáš Potůček a Ladislav Pačuta
2.m.: Amálie Ščerbová, Vojtěch Suruvka
3.m.: Viktor Mück
4.m: Johana Recmanová

118890102_2725187834419921_888023459631101154_n.jpg

 

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa