Judo TJ Ostrava

Novinky

Partneři

          

V sobotu se taky vydali naší malí judisti do Brna, na turnaj přípravek.
2.místa - Filip a Honza
3.místa - Ondra a Jakub

54520535_2287606514844724_2186366042765262848_n.jpg

V sobotu 23.3 se konalo GP Pezinok - 7 států a 700 závodníků.

Ve velké konkurenci si odvezli 3 cenné kovy 3 děvčata.
U11 3 m. - Johanka,
U13 2 m. - Adriana a Kristýna
Prohra o bronz 5 m. - U11 Jonathan, U18 Ondra a Kristýn.
Ostatní posbírali nové zkušenosti do dalších zápasů

55448543_2287601921511850_1198528929099415552_n.jpg

55448410_2287601961511846_5461093638903693312_n.jpg

ČP  sobota:
St.žáci - 2.místo Lea 3/1
Láďa 2/2, Jakub 1/1
Nějaký ten bodík mají doma.
Ml.žáci - Vojta 1/1 , Tomi1/1
Mladší kluci jeli na zkušenou.

ČP Jablonec n.N. neděle:

dorostenci.
Kristýn 0/2, Jakub a Eliška 1/1, Marketa 1/2, Ondra 2/2.

55526828_2282761635329212_3339575907181395968_n.jpg 54278716_2282761701995872_6636261437721280512_n.jpg

54233740_2283399288598780_5432742959214755840_n.jpg

Na Slezský pohár v Opavě odjelo naších 19 judistů a vybojovali si 13 medailí.
Benjamínci
1.m. - Jonatán, 3.m.- Matyáš, Alex, Chris
Ml.žáci si v kvalifikaci nasbírali bodiky na Mistrovství.
1.m.- Ondra L., Amálka, 2.m.- Vojta, Viktor, Nela
3.m.- Tomi, Katka
St.žaci - Lea 1.m., Kuba 2.m

53646072_2278836395721736_8275578793075146752_n.jpg

naši judici byli na turnaji v Raškovicích.
V jedné kategorii se utkali Filip 1.m a Péťa 3.m
Kača 4.m a Filip Ngo prohrál o bronz. 5.m

m53165170_2275307172741325_4440907248176201728_n.jpg

V sobotu jsme opět vyrazili do Jasla(PL) na
IX. Otevřený Mezinárodní turnaj a při veliké konkurenci přes 600 závodníků z

PL,UA, MLD,HUN,SK a CZ, si našich 13 borců vybojovalo 7 medailí.
1.místa -
nejmladší Johanka U11 a nejstarší Ondra U17.
2.místa - Mates, Amálka, Vojta
3.místo - Venca, Lea
5.míst o - Kuba
Ládik se pral jako lev,ale nestačilo to na medaili
Ostatním se nedařilo.

53533200_2275279402744102_8387833458482741248_n.jpg

První Český Pohár  v novém roce -

Grand Prix v Ostravě nabitý zahraničními závodníky .
Sobota - 2 zlaté holky Ščerbové - Amálie (Amos) a Lea.
7.místa bodované - Láďa 3/2, Týna1/2 a Adri
10.místa - Tomáš (Potok) 3/2, Nela 1/2

V neděli se dorostu nedařilo.

 

Letos pouze tři borci a bez umístění

52789812_826460174356131_5574248155794374656_n.jpg

Sosnowiec 1.m.- Katka, 2.m.- Adriana, 3.m - Nela, Filip

50218013_2248186515453391_6298885004931891200_n.jpg

SOBOTA - VC v České Třebové benjamínci : 1.m.- Matyáš, 2.m.- Alex, Johanka, 4m.- M.Rek

starší žáci: 1.m.- Leona, 3.m.- Tomáš, 5.m.- Jakub, Ládik.

NEDĚLE : opět v Č.Třebové mladší žáci:

2.m.- Venca, 3.m.- Amálka, Kristýna
dorostenka Kristýn 3.m.

50422582_2248186205453422_9088883979318198272_n.jpg 50589153_2248186472120062_7652683160764809216_n.jpg

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa