Judo TJ Ostrava

Partneři

ostrava

cechymen

logo tameh

logo bkb

logo bail

Turnaj v Lipníku nad Bečvou
Energy liga 2022
Naši nováčci z řad přípravky si vedli dobře.
U11 - 3. misto Adam Třaslín
U13 - 2. misto Christian Košťal a 3.misto Damián Krejčí, Ondřej Axman
U9: 1.misto - Tomáš Hon, Jáchym Holáň
2.misto - Jimmy Bernard
U11 - 1.misto Sofie Banášová
2.misto - Sebastián Grézl, Faban Mück,
3. misto - Tereza Rekova
U13 - 1.misto Filip Gecik, 3.misto Matyáš Rek, Matěj Prucek

272771077_3124703407801693_6130272402354241598_n.jpg

 

VC Česká Třebová ml.žáci:
Klára Straková, Matěj Prucek, Matyáš Rek
1.mista - Jakub Macejka, Alex Vavrla
Dorostenci:
Ondřej Lis,
Tomi Warmuž 4.místo po rozvážení.

269587794_3119746384964062_2048054887769213132_n.jpg

Olomouc turnaj Pohár nadějí st.žáci a žákyně
Amálie Šcerbová 1.misto

269686220_3119746304964070_7881776285117318145_n.jpg

Velkou cenu České Třebové, kde zapasili benjaminci a st.žáci,

odjelo pouze torzo našich svěřenců - Johana Recmanová 5.misto,
Sebastian Grézl
2.mista - Sofie Banášová, Maya Bömerová

269593656_3119435361661831_8472723031187368676_n.jpg

Pohár nadějí v Olomouci - dorostenci a muži, za účasti domáci

špičky a zahraničních reprezentantů
Junior - Ondřej Kolář 7.misto
Dorostenci - Ondřej Lis, Tomi Warmuž
Dorostenka - Leona Šcerbová 1.misto

269597761_3119435251661842_8105929727188590450_n.jpg

Turnaj v Sosnowci(PL)
1.misto - Štěpánka Dvořáčková, Tomáš Hon Jimmy Bernard,

Fausto Garcia Šubík, Daniel Gecík, Tereza Reková
2.misto - Sebastian Grézl, Sofie Banášová, Jan Dvořáček, Filip Gecík

272047284_3116028448669189_2809433908806760497_n.jpg

Sobota 15.1.2022 Novoroční turnaj ve Štramberku pro

ml.a st.žáky do 4 kyu.
1.mista - Jakub Macejka, Johana Recmanová, Jonatan Mück
3.mista - Filip Gecik, Matyáš Rek a Jakub Hahn

271992087_3114297268842307_7056581243937211483_n.jpg

První letošní výjezd naších judistů na
X.Mezinárodní turnaj juda
,,Pokonujemy granice" v Bielsko Biale(PL)
2.misto - Jakub Macejka
3.místa - Amálie Ščerbová, Jan Dvořáček, Tereza Reková a

Štěpánka Dvořáčková.

Ve velké konkurenci polských a českých judistů, jsme získali nové

zkušenosti a v nové sezóně, bude potřeba trpělivě a rázně makat na další připravě

271609702_3108974149374619_247740017982301519_n.jpg

271635754_3108974629374571_6631514099860662405_n.jpg

Šampionát Moravy mláďat 2021 ve Veselí nad Moravou.
1.misto - Tomáš Hon, Fausto Šubík, Matěj Prucek
2. misto - Jimmy Bernard, Fabian Mück, Filip Gecík, Lukáš Skyba,

Jan Dvořáček
3.misto - Luisa Najvert, Maya Bömerová, Sebastian Grézl.

266319106_3087536794851688_4459223128513691904_n.jpg

Turnaj v Sosnowci - Polsko
1. mista - Jimmy Bernard (4v), Matěj Prucek(3v), Matyáš Rek (2v),

Alex Vavrla(4v) Václav Bečka (2v)
2. misto - Tomáš Hon (2v/1p)
3.misto - Sebastian Grézl(1v/2p) a Luisa Najvert

263973184_3082677875337580_3844745127357721168_n.jpg

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa