Viktorka Hýlová se prala ze všech sil, a s soupeřky si pomocí skvělé techniky poradila.

Cinklo tam 1. místo.
Štěpánka Dvořáčková na chvíli zaváhala, nicméně medaile se přece jenom dočkala, a to zejména stříbrné.
Fausto Šubík Garcia s Jáchymem Holaňem se potkali v zápase o bronz, a Fausto si jej nakonec odvezl domů.
Tomášovi Honovi bohužel soupeři nesedli, navzdory tomu si sebou domů odnesl cenné zkušenosti.

Tomáš Beneš si vybojoval 3. místo.
Sebastián Grézl předvedl krásný výkon, a skvěle si poradil s soupeřem v semifinále.
Se silnou pílí si vybojoval 2 místo.
Fabián Mück v boji o 3 místo vydržel pouhých pár vteřin na tatami, a na bednu dosáhl.

Adam Třaslín přes vytrvání se bohužel bohužel neumístil. Filip Třaslín se pral zuby nehty a domů si vezl 1 místo.

Terka Hýlová také předvedla krásné Judo, a odvezla si domů stříbro.
Mezi staršími závodníky se Patrik Dolhy pral s obřím nasazení, a měl velmi pěkné zápasy. Odváží si s sebou výkon,

na který by měl být velmi pyšný. Klára Straková si poradila se soupeřky, a ve finále takticky porazila protivníka.

Odváží si domů zlato. Jan Dvořáček se také poštěstilo, a taktéž si odvezl domů zlato. Jakub Macejka předvedl

ukázkové Judo, a dosáhl na nejvyšší stupínek.
V družstvech jsme se umístili na 4 místě, a domů jsme jeli s úsměvy. Děkujeme dětem, za krásné zápasy,

byla radost vás coachovat.