Judo TJ Ostrava

Novinky

  • 20.12.2019 Závěrečná + Přebory jednoty

    Přijďte se podívat a podpořit své děti a kamarády na tradiční závěrečnou s trenérským gulášem 

    a oddílovým turnajem.

     
  • 27.12.2019 Vánoční večírek

    Vážení pamětníci a členové oddílu TJ NH Ostrava.Letošní tradiční vánoční pivo bude tradičně 27.12. od 19 hodin netradičně v restauraci Maston v Ostravě Hrabůvce.

    Pro netradiční změnu lokálu hovoří to, že hospodským, kuchařem, číšníkem a v neposlední radě majitelem je Roman Čejka.

    Kdo nepřijde je zrádce

     

Partneři

cechymenbail

Sportovní kemp s čokoládovou cenou ve Frýdku- Místku
1.místo Honza Dvořáček
2.místo Filip Gecík, Honza Macek, Matěj Prucek a Michal Stehlík
3.místo Honza Krupa, Daniel Gecík a Kristýna Stehlíková

78264478_2481155198823187_6515147667826278400_o.jpg

Sobotní Velká cena Baníku Karviná.
1místo družstva s celkovým počtem 11 medailí
1.místo L.Ščerbová , T.Potůček, O.Lis, V.Suruvka, T.Warmuž, A.Ščerbová
2.místo N.Kurucová, L.Pačuta, K.Warmužová
3.místo J.Recman L.Ščerbová 

76660685_2474370742834966_7112824583614365696_n.jpg

Mladší a starší žáci také bojovali tuto sobotu na turnaji v Havířově na Memoriále Saši Jurečky
2.místo Suruvka V.
3.místa Pačuta L., Lis O., Potůček T.
Ngo F. - po dlouhé době na turnaji 5.misto

78169460_2467905086814865_682678321485447168_n.jpg

Tuto sobotu se vydali naši nejmenší na Šampionát Moravy benjaminků ve Veselí na Moravě
U 9 - Dvořáček J. 7m 2/2
Krupa.J.,Prucek M. - bez umístění
U11 - Rek M. 7m 1/2
Recmanová J. 5m 1/3
Macejka J. 3m
Mück J. 3.m
Vavrla A. 1m
Stojčev M. 1m

75442936_2467896370149070_1271918130502828032_n.jpg

Tuto sobotu jsme se vydali na Mezinárodní turnaj mládeže do Galanty.
Naši judisti si vybojovali

3.místo - J.Recmanová, V.Suruvka

5.místo - N.Kurucová, O.Lis, K.Homolová

75210175_1354487871398351_2277585186717696000_n.jpg

Na PČR dr.st. žáků

hostoval za oddíl JCB Tomáš Potůček, klukům se moc nedařio nepostoupili z pavouku.

74893771_2533011420117799_936221034221142016_o.jpg

MČR dr.dorostenek

hostovala Leona Ččerbová za 1JCB, holky skončily na 3.místě.

 75332772_2533010023451272_4996309634093416448_n.jpg  75316045_2533009330118008_128874406431686656_n.jpg

MČR dorostenců a dorostenek

Za náš oddíl se nominovali tři závodníci.

Ondřej Kotlář 1v/2pKristýn Warmužová 1p. a starší žačka Leona Ščerbová 1p.

která si jela do Brna vyzkoušet dorostenecké judo a vyšší váhovou kategorii.

74315478_2532815470137394_1796714686842929152_n.jpg 74940233_2532818980137043_6542177451798167552_n.jpg

Přebor České Republiky v Mladé Boleslavi Přebor České Republiky mladších a starších žáků a žákyň.


V sobotu na PČR ml.ž se kvalifikovali Lis Ondřej, Suruvka Vojtěch, Můck Viktor, Warmuž Tomi,

děvčata měli otevřenou soutěž a bojovat odjeli Marie Cebulová, Adriana Weimerová,

Nela Kurucová a AMÁLIE ŠČERBOVÁ, která si vybojovala 3v/1p nádherné 3.místo


V neděli se na PČR st.žáků probojovali a na startovní listinu se dostali žáciTomáš Potúček Ladislav Pačuta

a žákyně LEONA ŠČERBOVÁ, která po celoroční dřině si

zaslouženě vybojovala 1.místo se 4 vyhranými zápasya je PŘEBORNCÍ ČR v kategorii 52 kg.


Obrovská gratulace holkám Ščerbovým, jejím trenérům a rodičům
Samozdřejmě děkujeme všem ostatním, kteří se dostali na PČR a neměli to štěstíčko, za skvělou

reprezentaci a rodičům za podporu.

73528616_2441853866086654_1475560568868831232_n.jpg 71139928_2423486781256696_4682948098622750720_n.jpg

V sobotu se konal ve Štramberku turnaj pro benjamínky.
1. Misto - Vavrla(5v) Stojčev (5v), Gecik F.(5v), Macek (2v)
2. Misto Recmanová (3v/1p)
3. Misto Krupa (2v/2p)
4. Misto - Rek (1v/3p), Macejka (2v/3p), Prucek (1v/4p)

 

72920862_2434796200125754_3368391847792607232_n.jpg

Přebor České republiky družstev starších žaček,

kde hostovala  naše svěřenkyně Leona Ščerbová za 1. Judo Club Baník Ostrava.

Dívky se snažily, postoupily až do semifinále, ale tam na body prohrály s družstvem

Judo Hranice a obsadily celkově 3. místo.

71719772_2471683926250549_1099905454802206720_o.jpg

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa