bemett

betochem

betochemsteel

bail B foto

Před 10 hodinou začaly zápasy pro naše U10. Tomáš Hon a Štěpánka Dvořáčková aktivním

judem přešli suverénně i přes své neoblibené soupeře (kamarády ze Slezanu Opava) až do finále.

Tam bohužel byli nad jejich síly soupeři z Energy Judo.
Jáchym Holáň potvrdil svůj letošní výkonnostní vzestup a vyhrané zápasy rozhodl během 10 sekund.

Bohužel nestačil 2x na stejného soupeře z 1JCBO a zůstala na něj "jen" stříbrná. Chyba ve finále nás hodně mrzela.
Nováčci závodní skupiny Martin Štěrba a Vojta Petrovský sbírají zkušenosti se soutěžním judem a v případě

Martina se mu podařilo probojovat ke 3. místu. Vojta i přes jednu výhru ve skupině nepostoupil do dalších bojů.
Luisa Najvert po tréninkových přestávkách způsobených různými zraněními "odjela" svůj standart a stačilo

to na postup ze skupiny a boj o finále.
Viktorie Hýlova naprosto úžasně porazila 3 soupeře ve skupině, bohužel stopka přišla v semifinále a bere tak bronz.

Skvělá práce Viki!
Boje U10 ukončilo naše čekání na zlato. Fausto Garcia Šubík v emotivním finále překonal svého soupeře z 1JCBO a

bere zasloužené zlato. Gratulujeme.
Konkurence v U12, zejména u chlapců byla neúprosná a první zápasy vystavily stopku všem našim borcům.

Silný soupeř vytáhl do oprav pouze Toma Beneše, který se pres repasáže probojoval k boji o bronz.

Tam už však na soupeře nestačil a má tak pouze ????.
Holky Maya a Terka zahájily své boje po dlouhém čekání. Terka první zápas ve skupině prohrála, ale ve

druhém se jí podařilo v prodloužení zápasu soupeřku porazit. Vyčerpávající zápas se projevil v boji o finále.

Bronz byl v tomto případě opravdu vydřený.
Na Mayu dopadlo dlouhé čekání, její boje neměly obvyklou šťávu. Zisk bronzu je fajn, víme však, že

402947499_746369690634892_9133115256239152371_n.jpgMaya umí předvést mnohem lepší výkony.
Děkujeme všem za podporu, zejména přítomným rodičům a věrným podporovatelům. Jste skvělí! Stejně jako naši borci.

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 4 let
i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.