A i ti bohužel ne všichni stoprocentně zdraví.

Se zlomeným nosem Jan Dvořáček a první účastí na Přeboru rozhodně nezklamal,

bilance 1 vítězství a dvou proher nakonec stačila na 9.místo. Zápasy byly bojovné a příslibem

do budoucna.
Jonatan Mück si vylepšil loňský výsledek, kdy s přehledem postoupil až do semifinále,

kde nenašel recept na silový a pasivní způsob boje soupeře. A v boji o bronz nakonec také

neuspěl a bere tak nepopulární „bramboru".
Alex Vavrla po obrovské chybě v prvním zápase už neměl možnost v bojích pokračovat.

Makáme dále, další cíle jsou před námi.
Jakuba Macejku zdravotní problémy nepustily pořádně do zápasu, a v první zápas s

neoblíbeným soupeřem nezvládl. Prohra jeho přemožitele v následujících zápasech znamenal

konec nadějí.
V kategorii U16 nakonec bojoval pouze Viktor Mück v silně obsazené váze -60 kg.

Přešel přes 2 soupeře do čtvrtfinále, kde podlehl pozdějšímu vítězi váhové kategorie.

V semifinále oprav i přes převahu v zápasišti podlehl soupeři a nakonec bere „jen" 9. místo.
Adept na medaili ve váze -81 kg Vojtěch Suruvka bohužel kvůli úrazu 2 dny před

Mistrovstvím republiky nemohl nastoupit. Zdraví je však přednější.
Celkově naši svěřenci v kategorii U14 vybojovali jedno 5. místo a celkovou bilanci 4 vítězství a 6 porážek,

v kategorii U16 jsme se probojovali k 9. místu s bilancí 2 výher a 2 porážek.
Výsledkově to letos nedopadlo podle našich představ, judo však není jen o výsledku. Judo je cesta.