Judo TJ Ostrava

Novinky

Partneři

ostrava

logo jpg 

logo bkb

bemett 

betochem

betochemsteel

bail B foto

 Zpráva trenéra z Čokoladove ceny.
Náš nejmenší Tobík se rval co to šlo. V prvním zápase zaváhal, a bohužel se nechal hodit na kontra chvat. Šlo vidět, že nervozita z prvního zápasu se na něm podepsala. V druhém zápase se držel až do konce. Ačkoliv to byl velmi vydatný zápas, prohrál na rozhodnutí rozhodčího. Před svým posledním zápasem jsme museli utřít slzičky, ale nakonec soupeře udržel na ippon, a domů si s úsměvem odváží bronz a čokoládu
Štěpánek předvedl i zde svůj standard. Do obou zápasu šel dravě, sebejistě, přípravný vyhrát, a jeho zápasy trvaly pod 10 vteřin. S převahou se mu podařilo vybojovat si zlato. Držíme mu pěsti, aby pokračoval dál po této zlaté štrece
Poslední náš závodník, Lukáš Gold, byl úplně poprvé na turnaji. Nervy ze začátku byly, ale ukázal všem, že judo v sobě má. Všechny 3 zápasy vyhrál do půl minuty s přehledem. Takticky si poradil i s vyššími pásky, a těšíme se na další jeho zápasy a výsledky v budoucnu.
V neposlední řadě měli naši svěřenci ještě randori s dětmi z jiných klubů. Mohli předvádět své bojové schopnosti s jinými soupeři, než na které jsou z tréninku zvyklý. I to bereme jako přínosné zkušenosti a zakončení celého turnaje.

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 4 let
i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa