Zpráva trenéra z turnaje ve Tvrdonicích.
Maxík měl všechny 3 zápasy stejné. Hodil soupeře na Wazari, ihned nasadil držení a již stačilo podržet soupeře 10 sekund. Stal se oprávněně vítězem své váhové kategorie.
Štěpi v prvním zápase na narazila na silovější soupeřku. V boji na zemi na chvíli zaváhala a soupeřka ji chytla do držení, ze kterého se již nedostala. V dalších dvou zápasech si se soupeří již poradila.
Kluci Jáchym, Fábik a Seba se sešli ve stejné "váze". Jáchym svým osobitým judem postupoval, zápas od zápasu až do finále. Teprve zde narazil na svého přemožitele. Fábik šel z druhé strany "pavouka". Také předváděl pěkné judo, nicméně v semifinále nazazil na budoucího vítěze, který byl v daný moment nad jeho síly. V následném boji o bronz, dokázal hned v úvodu zaskočit soupeře a rychle rozhodnout zápas výhrou.
Sebík i přes snahu nedokázal zasáhnout do bojů o medaile.
Luisa si se skórem, jedna výhra a jedna prohra, odváží stříbro.
Na Tomikovi bylo vidět, že se vrátil po nemoci, pral se odhodlaně, ale něco málo chybělo. 3.místo je ale krásná odměna.
Vojtík se na turnaj těšil. Měl dva zápasy, ve kterých podlehl svým soupeřům. Bohužel nebojoval jen se soupeři, ale často i sám se sebou. Budeme na tom pracovat, aby na dalších turnajích bylo lépe.
Marťa se v "půl systému" dostal ze skupiny, se dvěmi výhry a jednou porážkou. V semifinále narazil na techničtějšího soupeře. Vzdoroval, ale soupeř mu moc prostoru nedal. Z Tvrdonoc si Martin odvezl