Judo TJ Ostrava

Novinky

Partneři

ostrava

logo jpg 

logo bkb

bemett 

betochem

betochemsteel

bail B foto

 Štěpi začala jako první. V obou případech si poradila se svým soupeřem a jako jediná z naší výpravy si odvezla zlato.
Kubík začal dobře, ale v prvním zápase nezvládl své emoce a zápas bohužel prohrál. Před následujícím zápasem se uklidnil a vrátil se odhodlaný Kubík. Chuť se prát byla vidět, hned v úvodu získal Wazari a následně soupeře udržel. Z krásné stříbrné medaile byla velká radost.
Filípek je snaživý a má svůj způsob boje, bohužel to ale na soupeře nestačilo. Nicméně to nevzdává a na turnaje jezdí dál.
Tom dvě utkání vyhrál, ale pak narazil na svého jediného přemožitele. Porážka jej poslala do boje o bronz. V tomto zápase byl Tom aktivnější. V Golden score byl po taktické chybě trestán, nicméně 8 sekund před koncem se rychle dostal k soupeři, chytil a hodil na Ipon .... na ukazateli svítila poslední vteřina.
Ve váze do 35 kg se pral Seba a Adam. Oba postupovali pavoukem, až se nakonec potkali v boji o bronz. Velmi těžký zápas pro kluky, ale i nás trenéry a rodiče. Přejeme vítězství oběma, ale jeden musí prohrát. Dnes se zadařilo Adamovi. Oba kluky je nutné pochválit. I když se jim v předešlých turnajích nedařilo, nevzdali to.
Jáchym a Fábik byli spolu ve váze. Jáchym bohužel neprošel přes první kolo a ani opravy se nevydařily. Fábik s bilancí 2 výhry a dvě prohry skončil na 7.místě. Obě výhry byly rychlé Ipony. V posledním zápase sice vedl, ale nešťastně došlápnul, upadnul a rozhodčí to vyhodnotili jako Ipon pro soupeře. Cesta k lepšímu umístění tím byla u konce.
Jako poslední nastoupila Luisa a turnaj U12 ukončovala. První zápas bohužel prohrála, ale především ve druhém zápase předvedla fantastický výkon. Hned v úvodu hodila na wazari a to se jí podařilo udržet až do konce. Třetí zápas byl velmi vyrovnaný. Po nerozhodném výsledku, šly holky do 1 min Golden Score. Bohužel Luise v posledních vteřinách došel dech a upadla.
Stejně jako Luisu, je nutné pochválit všechny naše borce. I když ne všichni přivezli medaili, jejich projev na tatami byl skvělý.

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 4 let
i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa