V neděli 25.2 naši malí borci vyrazili do Lipníku na Miniligu. Turnaj jen pro malé a přípravku. Našich 9 borců posbíralo další zkušenosti, ale i medaile.
1.místo – Julie Vidláková,
Štěpán Gabzdyl
Peyton Maxmilian Tucker, Štěpánka Dvořáčková
2.místo - Tobiáš Beneš,
Gardášová Tereza, Hýlová Viktorie
3.místo – Kes Jan, Vidláková Tereza
Našimi úplnými nováčky na turnaji byli Tobík a Tereza Gardášová. Oba shodně vyhráli jeden zápas a jeden prohráli. Musíme je pochválit za jejich snahu a odhodláni.
Honzík se dnes trápil při boji, ale nakonec si odváží bronzovou medaili a doufáme, že i odvahu do dalších bojů.
U Štěpánky a Viki byla vidět únava, ale i tak šly do zápasů s velkým nasazením.
Julča dnes ukázala, že dobře provedená technika funguje a své dva zápasy ukončila Ipony. Jen tak dále.
Dvojče Terezka dnes na soupeře nestačila, ale jsme rádi, že to nevzdává.
Z Maxíka se stává pomalu zkušený závodník, který poslouchá pokyny trenéra, soustředí se na každý zápas a snaží se dělat, to co se učí na tréninku. Odměnou mu je zlatá medaile.
Štěpán, je stále náš turnajový nováček, ale jeho chuť se prát a vítězit je velká. Druhý turnaj, podruhé zlato – super..

428693722_799816265290234_9184608632465737105.jpg