Deštivé a nevlídné počasí jsme v sobotu využili k návštěvě polské Bytomi a s našimi svěřenci jsme se zúčastnili velmi kvalitně obsazeného turnaje. Na tatami se vystřídalo 1082 závodníků z 82 klubů mnoha států a proběhlo 2047 zápasů.
Naši svěřenci zde také zanechali stopu a i když se jim úplně nedařilo, odvezli si alespoň cenné zkušenosti.
3. místo Luisa Najvert
5. místo Tomáš Hon, Fausto Šubík Garcia
7. místo Štěpánka Dvořáčková
Váhové kategorie ve všech věkových skupinách byly opravdu „našlapané". Tom i Fausto se dostali až ke stupňům vítězů, ale bohužel poslední zápas nedovedli do vítězného konce. Tomovi k vítězství dokonce chyběla pouze jedna sekunda. Někdy opravdu to štěstí pozlobí. Ostatní závodníci, kteří nedosáhli na bodované příčky, si odvážejí zážitky a určitě chuť do dalšího trénování.
Všem závodníkům a rodičům děkujeme. ????Jsme jedna velká judo rodina????

434271432_813933333878527_9156362001562952861_n.jpg