Judo TJ Ostrava

Novinky

Partneři

ostrava

cechymen

logo tameh

logo bkb

logo bail

28.3.2015 Karviná

Výsledky : Kršňák Filip             2.místo

                Fráňa Patrik            3.m

                Ščerba Sebastián     2.m

                Ščerbová Leona       1.m

                Potůček Tomáš        1.m

                Stolařík Robin          2.m

                Bečka Václav           1.m

               Fráňová Nathalia       1.m

               Valach Vojta             3.místo

Číst dál...

28.3.2015 KP Ostrava dor,jun,muži,ženy

výsledky : dorostenky : 2.místo - Pavlasová K.

                 dorostenci : 2.místo - Mičan O., Tluček P.

                  muži        : 4.místo - Tluček Daniel

Číst dál...

11.4.2015 VC Ostravy

výsledky:

nejmenší :   Vidlička Jan              3.místo

                   Ščerbová Amálie       2.m

                   Fráňová Nathalia       1.m

                   Bečka Václav            1.m

                   Muck Viktor               1.m

                   Řehová Nela             1.m

větší      :     Pavlasová Karolína    1.m

                   Hýlová Markéta         1.m

                   Chmelářová Eliška     2.m

                   Kotlář Ondřej             3.m

                   Ščerba Sebastián       2.m

                   Kršňák Filip               2.m

                   Hýl Petr                    1.m

                   Ščerbová Leona         1.m

                   Potůček Tomáš          2.m

přípravka: Kyška Ondřej         2.m

 

 

               

Číst dál...

14.3.2015 ČP Jablonec n. Nisou žáci výsledky.

ml.žáci   :  bodované místa  - 5. Kršňák,Vršek

                                           7. Fráňa

                bez umístění       -    Kotlář

st.žačky :  bodováné místa  - 1. Pavlasová

                                           4. Hýlová

                 bez umístění      - Chmelářová

15.3.2015 ČP Jablonec n Nisou dorostenci výsledky.

dorostenky : 4.místo - Pavlasová

                   bez umístění Mičan O.

Číst dál...

6.3.-7.3.2015  Opět jsme se vydali na mezinárodní závody v Polském Jasle.

Naši borci si v počtu 32 oddílu vybojovali 10 místo s těmito umístěními.

benjamínci : 1 místo - Leona Ščerbová 

                   3.místo - Petr Hýl

                   5.místo - Tomáš Potůček

ml.žáci       : 2.místa - Filip Kršňák

                                 Jakub Vršek

                   3.místo - Ondřej Kotlář

st.žákyně   : 1.místo - Karolína Pavlasová

                   2.místo - Markéta Hýlová

                   5.místo - Eliška Chmelářová

dorostenci  : 3.místo - Ondřej Mičan

                   7.místo - Patrik Tluček

masters     : 1.místo - Libor Skyba

                   7.místo - Daniel Tluček

Číst dál...

28.2.2015 Turnaj V Dobré

Výsledky: z 20 závodniků se umístilo 15.dětí.

st.žáci:  Pavlasová    3.místo

            Chmelařová 1.místo

ml.žáci: Kotlář         2.místo

            Kršňák        3.místo

            Fráňa          2.místo

            Kubíková     3.místo

mláďata : Hýl            1.místo

              Ššerbová L.1.místo

              Potůček      2.místo

              Ščerbová A.2.místo

              Bečka         2.místo

              Valach        3.místo

              Fráňová     3.místo

              Řehová      3.místo

              Kaločová    1.místo

Číst dál...

21.2.2015 MC Třinec

Výsledky:  ml.žáci :   3.místo - Kršňák Filip

                               2.místo - Kubíková Denisa

                               1.místo - Fráňa Patrik

               mláďata :  1.místa - Hýl Petr, ŠčerbováLeona

        mini mláďata :  3.místo - Stolařík Robin

                               2.místa - Ščerbová Amálie, Fráňová Nathalia, Bečka Václav

                               1.místo - Muck Viktor

                 koťata :  3.místo - Řehová Nela

  Vdružstvech jsme získali  krásné 2.místo

Číst dál...

14.2.2015 Karviná

reprezentovali jen dvě děvčata Ščerbová Amálka 2.místo. a Ščerbová Leona 1.místo.

Číst dál...

14.2.2015 ČP Ostrava ml.žáci,st.žáci

Výsledky: ml.žáci : 3.místo  - Kotlář O.,Fráňa P.,

                            5.místo  - Kršňák F.

                            7. místo - Ščerba S,

                            bez umístění - Vršek J.

Výsledky : st.žačky : 2.místo : Hýlová M

                               3.místo : Pavlasová K.

                               7.místo : Chmelářová E.

 

15.2.2015 ČP Ostrava dorost,junioři

Výsledky dorost: bez umístění: Mičan O.

              junioři : 2.místo Skyba L.

Číst dál...

7.2.2015 VC Veselí na Moravě

Výsledky :ben: 2.místo -Potůček,  1.místo -Ščerbová

               ml.žáci: 2.místo -Kršňák, 1.místo - Kotlář,Vršek,Ščerba

Číst dál...

Nábor členů

STÁLÝ NÁBOR
od 5ti let i mladší! Zájemci se mohou přihlásit během celého roku.
Tréninky se konají každé ÚT, ČT: 16 - 18 hodin ve sportovním areálu TJ OSTRAVA na Varenské ulici.
Bližší informace: hl. trenér Tluček David, tel: 725 105 079 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

mapa